Jump to content
IGNORED

Premier League 15/16


189-

Recommended Posts

  • Replies 16.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Weenie Pooh

    1541

  • John Coltrane

    1224

  • ducca

    1012

  • MancMellow

    929

Top Posters In This Topic

Posted Images

Doduše, da le LVG ostao još koju godinu, mislim da bih i United dodao na spisak. Potpuno je redefinisao pojam jalovosti, fizički me je bolelo onih nekoliko tekmi što sam odgledao.

Link to comment

Samo da se zabelezi za Sektu.

Na danasnji dan rodjen je Sir Matt, a 1999. smo osvojili CL. Lep dan za secanje :)

Dodati i da je na danasnji dan Murinjo uzeo prvu CL sa Portom. Svakako je ciljan ovaj dan za finalizaciju...

Link to comment

Ponekad mi se čini se da junajtedovci više prosljavaju moćan revenue i skok akcija nego sportske rezultate.

 

Oh wait.... :fantom:

Link to comment

Memfis ce ili da "eksplodira" ili ce puci u roku od 3 meseca i bice caozdravo u januaru. Samo zavisi kako mu legne novi rezim. Mislim, nadam se da se igraci ne nadaju da ce sad da "popusti" takticka disciplina. Posto nece. 

Link to comment

Koulibaly u Arsenalu?

 

Ne znam kakav je ali po specifikaciji i sa već kupljenim Xhakom....profa nakon 1decenije rešio napokon da se otrezni

Edited by dillinger
Link to comment

Memfis ce ili da "eksplodira" ili ce puci u roku od 3 meseca i bice caozdravo u januaru. Samo zavisi kako mu legne novi rezim. Mislim, nadam se da se igraci ne nadaju da ce sad da "popusti" takticka disciplina. Posto nece.

Od Memphisa nema nista, decko je sa glavom cao. Cim je njemu prva stvar koju je uradio po dolasku u Utd bila da obznani kako vise nece da ga zaboga zovu Depay, dosta toga je bilo jasno. Razmazeni umisljeni "superstar".

Link to comment

Jel Mou stvarno potpisao? Dajte fotku sa penkalom i papirom i SAF-a kako se smjeska u pozadini inace ne vjerujem...

Edited by MiddleClass
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...