Jump to content
IGNORED

Premier League 15/16


189-

Recommended Posts

Zlatko CF levo Marsial desno Mefis MMW. Imam neki spurius da ce preporoditi Holandeza.

 

Zar nije memfis klasičan ulazač u sredinu (inside forward)? Nema šanse da ga murinjo stavi na desno krilo

 

edit - jel  ste ikada probali memfisa u špicu i zašto niste? 

Edited by Ruxin
Link to comment
  • Replies 16.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Weenie Pooh

    1541

  • John Coltrane

    1224

  • ducca

    1012

  • MancMellow

    929

Top Posters In This Topic

Posted Images

Žašto liverpul? Simpatični luzeri with delusions of grandeur

 

A za arsenal me prosto čudi da izazivu bilo kakvu reakciju, a kamoli tako jaku. To je klub koji tek eto tako postoji....ne znamo tačno koja mu je poenta, ali definitivno nije u pitanju osvajanje trofeja :fantom:

Link to comment

kako neki klub može da bude odvratniji od liverpula, arsenala, midlzbroa i njuke?

Njooka je OK a Nersenal™ tolerabilan. Za ostalo +2000.

Link to comment

Žašto liverpul? Simpatični luzeri with delusions of grandeur

 

A za arsenal me prosto čudi da izazivu bilo kakvu reakciju, a kamoli tako jaku. To je klub koji tek eto tako postoji....ne znamo tačno koja mu je poenta, ali definitivno nije u pitanju osvajanje trofeja :fantom:

 

Moguće je da si u pravu, kad malo razmislim… ovo za Livpro me drži od osamdesetih i onog masovnog bandwagona kad su svi krenuli da navijaju za njih. Arsenal je Debelov™ KKP, samo bez trofeja i batina, patetične plačipičke kojima je uvek neko drugi kriv za sve što ih snađe.

 

Ok, gledaću da revidiram malo, javljam se sa rezultatima. A upao i ovaj španski patuljak što valja polovnu ljubav na plaži, ček da se sklonim.

Link to comment

Zar nije memfis klasičan ulazač u sredinu (inside forward)? Nema šanse da ga murinjo stavi na desno krilo

 

edit - jel  ste ikada probali memfisa u špicu i zašto niste? 

 

IF je po potrebi, tj. nuzdi. Ako ne probije "na brzo trcanje" onda pali plan B i ide unutra. Kod nas™ se bas i nije proslavio kao IF, pa ja prizeljkujem AMR winger.

 

A za spica me cudi obzirom koliko je LVG kuburio sa spicevima i obzirom da je cak i Jangu dao sansu u spicu. Jednom je poceo kao najistureniji (sa Matom, Ererom i Lingardom iza) i dao gol-Votfordu.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...