Jump to content
IGNORED

mirisi, cistoca i rasizam u kujnama


Marcus Wulffings

Recommended Posts

LlDPfge.jpg

 

EPbjdqc.jpg

 

 

ovo je čiken birjani iz lokala u karađorđevoj, dakle pirinađ sa komadima piletine u jakom kariju, oseća se da je iz južne azije, uz to se dobije pepsi kola i čaša jogurta zbog ljutine, mada meni nije smetalo;

 

i to sve za 600 kinti, a ne vredi ni za 300;

naravno, banč of pakistanca mandža u lokalu i kuje planove za dalje putešestvije,.. mislim da sirijci tu ne zalaze

Link to comment

taj paki je jestiv, i dalje mislim da su im cene nabudžene, za one gadljivije najbolji izbor su razni kebabi, ja uvek ciljam na birjani;

 

a zašto su im cene nabudžene, zašto je onaj bezvezni birjani 600 kinti, najbolje da pitamo dirigenta yoloa, on je najbolji poznavalac prilika u karađorđevoj

Link to comment

taj paki je jestiv, i dalje mislim da su im cene nabudžene, za one gadljivije najbolji izbor su razni kebabi, ja uvek ciljam na birjani;

 

a zašto su im cene nabudžene, zašto je onaj bezvezni birjani 600 kinti, najbolje da pitamo dirigenta yoloa, on je najbolji poznavalac prilika u karađorđevoj

 

nema više kebaba i nema izbora.

 

ima birjani i korma, jagnjeća ili pileća (jagnjeća zakiva), ima onog tankog hleba, salata... i nema više piva. i tako će biti, kao kažu u samom lokalu, dok je izbeglica.

 

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...