Jump to content

FK PARTIZAN 2015/2016


dranata

Recommended Posts

  • Replies 13.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Kreator

    1570

  • kud u maglu Simoviću

    1081

  • Muwan

    587

  • El Patron

    526

Top Posters In This Topic

Posted Images

op cup, naš je kup

:Hail:

 

 

igrali koliko je dovoljno, drama bi bila da ga nismo metnuli iz prekida, ma koliko se toni smejao

 

turbulentna sezona, od evropskog sjaja do očaja u glibu kokezyne lige. al na to se valjda moramo navići dok je huligan na vlasti.

 

hvala dranati, a nama ostaje da se dogovorimo ko će biti otvarač™ novog šampionskog topika

 

u zdravlje sestre i braćo

Link to comment

Zasluzena pobeda. Bravo za Tomica I ekipu sasvim zasluzeno osvojen kup.Sa ovom ekipom je stvarno postignut maksimum, ako imamo u vidu da smo u prolecnom delu sezone osvojili najvise bodova u prvenstvu.

Sto se mene tice, ja bih voleo da ostane tomic I da uz jedno 4-5 kvalitetnih pojacanja napravi jednu solidnu ekipu jer ce nam to biti neophodno da bismo preskocili sva 4.kola kvalifikacija za ligu evrope.

Jedino me strah ove sns bande koja se I dalje nalazi u I oko partizana.

Link to comment

Osvojen kup bez primljenog gola i trenutno na prolece u ligi najvise osvojenih bodova, uz zimski prelazni rok skoro bez greske, sasvim dobar posao Tomica i Ilieva.

Da smo imali Evertona protiv Batea ili Augzburga igrali bi LS ili prolece u Evropi.

Link to comment

+1

 

I da nastavi da gura klince.

U prilog tomicu ide I da je osvojio kup srbije bez primljenog gola. A svi znamo kakav krater od odbrane smo imali jesenas.

Jebote ne mogu da verujem sta cu sad da kazem ali moram:

Bilo bi dobro da posle izbora ne dodje ni do kakvih promena, jer ako pobedi bjekovic on ce dovesti mateusa I onda opet ajmo jovo nanovo. Stvarno to ne mogu vise da izdrzim.opravdani smo sklonili milinkovica, pa drulovica ali sad ako sklone tomica bice opet njesra.

U stvari boli me uvo ko ce doci posle tih izbora,samo tomica da ne diraju I da mu dozvole da kupi 4-5 solidnih igraca I da mu dozvole da dalje cisti ekipu od kukolja.

Edited by BlackGeorge
Link to comment

Vulicevic konacno osvojio kup posle nekoliko pokusaja sa Vojvodinom i Partizanom. 

Ovo je bio i prvi trofej Bozinova u karijeri.

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...