Jump to content

FK PARTIZAN 2015/2016


dranata

Recommended Posts

  • Replies 13.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Kreator

    1570

  • kud u maglu Simoviću

    1081

  • Muwan

    587

  • El Patron

    526

Top Posters In This Topic

Posted Images

 

Ovi sto Iliev kaze da su dogovoreni su verovatno Radin, Docic i Djurickovic. Ne verujem da ce i Radina i Docica, verovatno jedan od njih samo. Neki pominju da bi mogao da dodje Djurdjic. Navijac je Partizana, a koliko bi mogao da pruzi i u kakvoj je formi trenutno ne znam.

Edited by El Patron
Link to comment

o veliki skaute naš! daj nam makar po jedan video klip od svakog od ove četvorice. makar da vidimo i mi ostali smrtnici o kakvim se talentima radi!

Link to comment

Marko Docic mora da se dovede, ako imaju malo pameti, umesto Brasanca. Ne sumnjam u Ilieva, ako ostane.

 

Edited by El Patron
Link to comment

po ovom klipu bi se reklo da smo neviđeni slepci što ga još uvek nismo doveli. čudi me da ga zvezda neće?

dobre duge lopte, sasvim solidan šut, solidna tehnika, dobro snalaženje u prostoru, jak u duelu - kupljeno. ali mora i suma !!!

Edited by BlackGeorge
Link to comment

Ma kakva arena, svi u gornji milano...

 

 

Tamo gde je rudnik, milanovac grad....

 

U to ime...

 

"..osecao se pozitivan naboj...i onda je izasao majstor...polomicu case od kristala....skinuo sam jaknu i zavitlao njom...usledilo je jos 6 pesama...izmedju ostalih smej se i oj rado oj radmila...skoro svi su bili na nogama...onda je dosla snezana djurisic i otpevala dve pesme...miroslav joj se zahvalio i otpevao nekih 10 pesama...zatim je na scenu stupila goca trzan koja je zajedno sa miroslavom otpevala pesmu jedan zivota koju inace miroslav izvodi sa lepom brenom...otpevala je jos solo bumerang i stoperka...dve brze i vesele pesme...vraca se miroslav...peva cini mi se ova noc i sumadija...dolazi zatim djoka balasevic i dize publiku na noge...ko bi rekao da ce jedan pevac zabavne muzike doci na nardonjacki koncert...aplauz je bio gromoglasan...i onda tush...jos jednom polomicu case od kristala, pozdravi je pozdravi i luckasta si ti...mi vise nismo mogli da izdrzimo i propustili smo poslednju pesmu koja je bila u planu - tamo daleko...krenuli smo kuci i super smo se usput zezali... tu u kraju samo pojeli po pljeskavicu...od priloga sa stavio kecap, kupus i pavlaku...ortaci ne znam sta su stavili mada je to potpuno nebitno...evo sad pisem ovo i jos malo pa cu da legnem da spavam jer dan je bio bas ispunjen..."

Link to comment

U to ime...

 

"..osecao se pozitivan naboj...i onda je izasao majstor...polomicu case od kristala....skinuo sam jaknu i zavitlao njom...usledilo je jos 6 pesama...izmedju ostalih smej se i oj rado oj radmila...skoro svi su bili na nogama...onda je dosla snezana djurisic i otpevala dve pesme...miroslav joj se zahvalio i otpevao nekih 10 pesama...zatim je na scenu stupila goca trzan koja je zajedno sa miroslavom otpevala pesmu jedan zivota koju inace miroslav izvodi sa lepom brenom...otpevala je jos solo bumerang i stoperka...dve brze i vesele pesme...vraca se miroslav...peva cini mi se ova noc i sumadija...dolazi zatim djoka balasevic i dize publiku na noge...ko bi rekao da ce jedan pevac zabavne muzike doci na nardonjacki koncert...aplauz je bio gromoglasan...i onda tush...jos jednom polomicu case od kristala, pozdravi je pozdravi i luckasta si ti...mi vise nismo mogli da izdrzimo i propustili smo poslednju pesmu koja je bila u planu - tamo daleko...krenuli smo kuci i super smo se usput zezali... tu u kraju samo pojeli po pljeskavicu...od priloga sa stavio kecap, kupus i pavlaku...ortaci ne znam sta su stavili mada je to potpuno nebitno...evo sad pisem ovo i jos malo pa cu da legnem da spavam jer dan je bio bas ispunjen..."

:ziga:  :ziga:  :ziga: , eeeee, kakvi ljudi su nekad bili na forumu

Link to comment

šaranov, vulićević, jovanović, gogua, bogosavac, everton, brašanac, ilić, golubović, mihajlović, božinov

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...