Jump to content

FK PARTIZAN 2015/2016


dranata

Recommended Posts

Kosovo je srce Srbije i tu se svaka priča završava. Kome se to ne sviđa, nek pakuje kofere i ide na Kosovo.

Вокри дао оставку.
Link to comment
  • Replies 13.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Kreator

    1570

  • kud u maglu Simoviću

    1081

  • Muwan

    587

  • El Patron

    526

Top Posters In This Topic

Posted Images

Tomic izvodi sumnjiv sastav. Eto Subica posle dugo vremena, meni se vise svidja kako Bogosavac igra.

 

 

 

Partizan: 50 Šaranov, 2 Bandalovski, 51 Gogoua, 5 Stevanović, 19 Subić, 25 Everton, 27 Kosović, 20 Lukić, 80 Golubović, 91 Stevanović, 86 Božinov.
Klupa: 12 Kljajić, 4 Vulićević, 8 Brašanac, 21 Jevtović, 22 Ilić, 7 Mihajlović, 9 Vlahović.

 

Link to comment

Kosović Lukić i Stevanović u prvih 11? Ilić, Brašanac i Mihajlović na klupi? Mislim da Tomić daje jednu od poslednjih šansi za ova 3 igrača da vidi šta će da radi u prelaznom roku. Ne vidim drugo objašnjenje.

Link to comment

ma dobro to. ali igrati sa ovom trojicom uopšte ne garantuje ni bod a kamoli 3..a mi nismo ni drugi nego treći s tim da nam i voša duva za vrat.

Link to comment

sve karte su bačene na bezvredni kup, to je kao neki trofej čisto da se sezona ne nazove najgorom u istoriji

Link to comment

Kako prošlu, zar nije tek kod kize dobio šansu? A i ako se ne varam tamo negde do novembra si prizivao ga prizivao i kleo što igra babo umesto njega :D

Link to comment

Kako prošlu, zar nije tek kod kize dobio šansu? A i ako se ne varam tamo negde do novembra si prizivao ga prizivao i kleo što igra babo umesto njega :D

 

u zadnjih 10 do 15 utakmica što je igrao pružio je izuzetno slabe partije a trebalo bi da se radi o dobrom talentu.

 

jebi ga tako se desilo, dobar talenat u mladjim kategorijama a u seniorima ne može da opepeli što ti kažeš. osim onog gola spartaku prošle sezone ništa pametno nije uradio dalje. dobio je i previše šanse, što se mene tiče. 

 

eto, sada je dobio priliku posle dužeg vremena da pokaže od 1.minuta šta zna kao glavni organizator naše igre. možda danas i eksplodira...videćemo. :D

Edited by BlackGeorge
Link to comment

Razumem ja i đorđa, trpeo je malog lukića sigurno jedno čitave 2 utakmice a ovaj ni da opepeli :(

 

+1

Link to comment

kosović  :isuse:

 

lukić je i kapiten danas. znači glavni baja u našem timu.  :fantom:

 

kraj 1.poluvremena. jako tanko, jedan šut iz daljine brazilca, zicer glavom lukića sa 5 metara i zaustavljena lopta rukom pri šutu božinova. valjda ćemo zaigrati bolje u drugom delu.

Edited by BlackGeorge
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...