Jump to content

FK PARTIZAN 2015/2016


dranata

Recommended Posts

Слико сам се са женом. Јбг, по службеној дужности прихватам све њене ставове.

 

Није овдје поента ни Партизан, ни ФСС, па ни лажна држава, већ да је Бранко Ружић лицемјерно говедо, бар судећи по јавним наступима.

 

ali bar konstantno prca psiha, ako ništa drugo

Link to comment
  • Replies 13.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Kreator

    1570

  • kud u maglu Simoviću

    1081

  • Muwan

    587

  • El Patron

    526

Top Posters In This Topic

Posted Images

Bas jebe, ne vadi... al mu je sukno svaka mu cast   :isuse:

 

Ovde sta god neko debilno da uradi, momentalno se tumaci kao prckanje ppva... jesu oni likovi umlatili onog vazurinog bodigarda da naude Vucicu? Il je taj tres romantizan sad olicen iskljucivo u Ruzicu? Jbt, postade vam Ruzic idol...

Link to comment

ali bar konstantno prca psiha, ako ništa drugo

 

+1

 

to je dovoljno

Link to comment

Bas jebe, ne vadi... al mu je sukno svaka mu cast   :isuse:

 

Ovde sta god neko debilno da uradi, momentalno se tumaci kao prckanje ppva... jesu oni likovi umlatili onog vazurinog bodigarda da naude Vucicu? Il je taj tres romantizan sad olicen iskljucivo u Ruzicu? Jbt, postade vam Ruzic idol...

 

GiNpLMY.jpg

Link to comment

Bas jebe, ne vadi... al mu je sukno svaka mu cast   :isuse:

 

Ovde sta god neko debilno da uradi, momentalno se tumaci kao prckanje ppva... jesu oni likovi umlatili onog vazurinog bodigarda da naude Vucicu? Il je taj tres romantizan sad olicen iskljucivo u Ruzicu? Jbt, postade vam Ruzic idol...

vidim proslavljali se rezultati izbora i na rajku

:fantom:

Link to comment

Na stranu ruzic i politika, kosovo treba da bude deo uefe. Sranje je kad iz politickih razloga nisi u prilici da gledas svoj klub ili reprezentaciju u medjunarodnim takmicenjima. To bi mi najbolje trebali znati

Link to comment

Ma jebes vucica i ruzica, danas  u 19h, igramo sa vozdovcem. Osecanja su malo pomesana posto je to moj lokalni tim, u kom sam napravio prve fudbalske korake, al... neka bude 9:2 za partizan.

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...