Jump to content
IGNORED

FK PARTIZAN 2015/2016


dranata

Recommended Posts

  • Replies 13.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Kreator

    1570

  • kud u maglu Simoviću

    1081

  • Muwan

    587

  • El Patron

    526

Top Posters In This Topic

Posted Images

kakva joga bonito po glibu surdulice. tuta, neca i everton izdominirali. vulićevara se vratio. bustovali smo samopouzdanje pred finale kupa.

lepo popodne.

Link to comment

everton-golubović-mihajlović -  i 4-0. bravo mihajlović. i brazilac je bio dobar. da trener nije izvadio ilića i brašanca a ubacio ubitačni tandem lukić/kosović bilo bi interesantnije i zadnjih pola sata. ovako se radnik izduvao, pokušavao. i na kraju sevnula kontra i 4-0.

Link to comment

Neca bogotac, asistira, cepa meze. Kako je lepo spakovao treci... Koliko je ocigledno agiliniji i borbeniji mali Golubovic od mrtvog puvala Alena, mora da ima prednost. Mozda ovom drugom dodje iz dupeta u glavu da bi mogao nesto i da odigra. 

Link to comment

Bozinov 3 kola pre kraja, 18 golova i 6 asistencija. Tvrdim da bilo koji igrac dodje na leto umesto njega, nece imati bolju statistiku.

Greota da se otera sad kad je usao u kakvu takvu formu. Jbg njega prati to da ga prozivaju fudbalski nemaci pojma, debeli bugarin, instagramov, bez gola u evropi itd. Da je imao jednog napadaca da igra pored njega, jos bolje bi se pokazao, ovako je igrao na poziciji koja nije njegova. Danas asistencija iz prve Mihajlovicu za 3 gol, ni jedan nas igrac to ne moze, osim Ilica.

Edited by El Patron
Link to comment

lol

pokazao se protivu steaue, batea, az-a, auzburga, atletika, ganchestera, voše i čuke, ceo 1 gol protiv ovih ekipa

- nije on doveden da rešeta mrežu protiv surdulice i spartaka već da napravi razliku u evropi i derbijima

- pfc-u treba napadač poput klea koji može sam da igra u napadu i da stvara šanse bez pomoći srednjeg reda kada je gusto

Link to comment

- pfc-u treba napadač poput klea koji može sam da igra u napadu i da stvara šanse bez pomoći srednjeg reda kada je gusto

daj toresa da dovedemo

dobar je tuta. voleo bi da ga gledam i sledeće sezone. recimo da bi uz škuntelaara tuta bio maestralan. jesen 2015. kod kizare iako nije cepao mreže po evropi dosta je doprineo da abu i živković dominiraju napadom

Link to comment

Ni Moreira se nije pokazao u evropi, pogotovo sto je bio daleko najskuplji igrac u Partizanu, pa ne vidim da se neko bunio zbog toga... Oumaru nije sidras, dobar je samo za kontre. To sto je Kleo radio, ni za 100 godina nece ni jedan igrac u Partizanu, sto se tice Evrope. 

Ako tako gledas da Bozinov nije dodao loptu Brasancu i igrac Steaue dobio crveni karton, tesko da bi videli grupe LE. 

Kleo je te sezone skoro svaku polu sansu pretvarao u gol, za to treba i srece ne samo znanja. Jedino je promasio penal protiv Arsenala.

Edited by El Patron
Link to comment

Meni je bugarce jako simpaticno, prvo sto izgleda da se stvarno primio na pricu i da se lozi, a drugo sto je lud ko konj. Deluje mi da je dobar za svlacionicu, a i daje po 500 evra. Zato ne bih imao nista protiv da ostane. Opet ne bih voleo nikako da nam bude prva opcija u napadu u sledecoj sezoni. Kako god, mislim da je najrealnije da zapali  u aziju i zabode neki solidan ugovor na staru slavu i statistiku iz kokeza lige. 

Link to comment

Meni je bugarce jako simpaticno, prvo sto izgleda da se stvarno primio na pricu i da se lozi, a drugo sto je lud ko konj. Deluje mi da je dobar za svlacionicu, a i daje po 500 evra. Zato ne bih imao nista protiv da ostane. Opet ne bih voleo nikako da nam bude prva opcija u napadu u sledecoj sezoni. Kako god, mislim da je najrealnije da zapali  u aziju i zabode neki solidan ugovor na staru slavu i statistiku iz kokeza lige. 

+1

 

neka ostane tuta, ali samo pod uslovom da dođe i neki ozbiljan centrafor ili makar škuntelaar što bi rekao kums. a ako ode onda dva ozbiljna centarfora, a ne neki balvani.

Edited by BlackGeorge
Link to comment

 

Kaze neki sa tvitera da Iliev hoce da dovede za napadaca Hristova iz Levskog. Danas je komentator rekao da valjda direktor Levskog gleda utakmicu zajedno sa njim, ali je rekao da gleda nekog igraca Radnika.

Edited by El Patron
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...