Jump to content
IGNORED

FK PARTIZAN 2015/2016


dranata

Recommended Posts

  • Replies 13.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Kreator

    1570

  • kud u maglu Simoviću

    1081

  • Muwan

    587

  • El Patron

    526

Top Posters In This Topic

Posted Images

kojara, ukoliko ne ode, je zacementiran za klupu. bugarče i šaponjara će biti prva opcija kizari

:fantom:

 

nego kad igramo protivu gruzina?

Link to comment

na jna otvaramo 14og ili 15og. 

 

bogami, više i drugo kolo nam nije automatski prolaz. treba videti kakav će biti tim, ali realno smo favoriti :) dobro je da prvu igramo kući. dila gori je pre 2god izbacio hajduka i alborga, pre 3god su isto izbacili neke dance

Link to comment

ne znam kakv je njihov sastav ali zasigrno nije impresivnog kvaliteta. najveća opasnost dolazi iz naših redova. pre svega od tzv. "organizatora igre", a potom i od Petrovića ukoliko se isti ukaže na levoj strani.  

 

još jedna opasnost je pristup "mi smo Partizan, lako ćemo", potencijalne kurcobolje, slabe uigraniosti.

 

ne treba smetnuti sa uma ni upravu, i dobru tradiciju prodaja u nezgodan čas. mene ne bi čudilo da nas 12. jula napuste npr. dva igrača koje će Kiza da uigrava, pod izgovorom ponude koja se ne odbija....što bi bila svaka ponuda u kojoj oni dobiju neki keš.

Link to comment

mislim da smo jedini klub u evropi kome više znači što prvu utakmicu igra kući

 

edit

ninkara, bugarin, šaponjara

Edited by kud u maglu Simoviću
Link to comment

verovatno smo jedini, ili jedan od retkih klubova, kome treba jedno 10 godina da skine neki ozbiljniji skalp kući. dobijamo kući ove "šake jada" i to sve teže, protiv iole ozbiljnijih remi je premija.

 

takođe, verovatno spadamo i u nejneefikasnije u grupnim fazama....postižemo gol, onako odokativno na svakoj petoj tekmi. sa primanjem problema nema, ti stojimo solidno.

 

no jebeš statistiku, napred Partizan!!!

Link to comment

Гробари могу да одахну: за Дилу Гори против Партизана неће играти Славко Марић, са четом из Стаљиновог града шампион Грузије и, у дресу ужичке Слободе, 21. августа 2011. стрелац победоносног гола против црно-белих (2:1)!

 

:cry:

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...