Jump to content
IGNORED

FK Crvena zvezda 2015/16


Nemanja Posrbica

Recommended Posts

Markoss tamo

 

 

Milos Stojanovic je isto njegov, a mislim i Zivkovic i Adzic i jos neki klinci. 

Nije strasno sto su njegovi. Bice strasno ako mu se i dalje budu dozvoljavale neke stvari.

Edited by katamaran
Link to comment
  • Replies 13.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Milosh76

    1161

  • Nemanja Posrbica

    1084

  • katamaran

    968

  • Bright Billy

    861

Markoss tamo™

 

 

Nije strasno sto su njegovi. Bice strasno ako mu se i dalje budu dozvoljavale neke stvari.

Dozvoljavale? On caruje fudbalom u mnogo zemalja u Evropi, biće da on dozvoljava kome će da daje milostinju i mrvice, dok on zgrće veliku lovu.

Link to comment

Pavlovski na pozajmici u OFK, spominjalo se ovde da hoce Terza da ga dovede. Za sada ipak nista od toga, a steta sto se vraca u OFK, izgleda da nije napredovao za ove dve godine...

Link to comment

Nije strasno sto su njegovi. Bice strasno ako mu se i dalje budu dozvoljavale neke stvari.

 

Živković iz Partizana nije njegov, pa se ubacio u priču.

 

Nije problem koga drži, već da klub ne radi ovo što je radio u slučaju Luke Jovića.

 

@CerdicLeboeff

 

Zahavi nije bio oštećena strana ni u jednoj muljavini u kojoj je učestvovao. Od prelaska u Teveza i Mascherana u WHU do danas je odradio desetine transfera i nema šanse da je na nekom pukao. I pre toga je muljao, ali je u slučaju ova dva igrača uboo zlatnu žilu. Sada mulja preko Benfice, samo u slučaju Markovića je uzeo milione evra.

 

Da li je on nudio ili ne Zvezdi 300.000 za 30% Jovića ostaje pitanje čiji je odgovor manje bitan. Ako jeste pokušao je samo da se još više okoristi. On je verovatno kao i u slučaju sa Markovićem zabosti određeni procenat od naredne prodaje igrača, a i uzeće finu komisiju od petogodišnje plate Jovića, jer mu je našao posao.

Link to comment

Dozvoljavale? On caruje fudbalom u mnogo zemalja u Evropi, biće da on dozvoljava kome će da daje milostinju i mrvice, dok on zgrće veliku lovu.

Рамадани је само менаџер. Друга је ствар што га је Творзан звао да прода Луку пошто-пото.

Послује и Мамињо са Фаљијем (Марко Рог), али му не даје одријешене руке. Енглези су још 2006. избацили трећу страну, управо због Кие и Пинија. Друга ствар је што су Бенфика, Фиорентина и Андерлехт свјесно прихватили да буду Пинијеве курве, да опростиш на изразу.

Звезда сад има избор, као и комшије, да кажу не. А, Лука ће, ако Бог да, и ако буде радио на себи, кад тад да се ослободи ових. Ако успије продаће га озбиљном клубу. (Посрбица је већ поменуо Маскерана и Тевеза. Тевез је тек преласком у Сити, имао уговор са клубом. У Бразилу, у Вест Хему, Јунајтеду... он је био под уговором са двије Киине фирме. Сер Алекс Фергусон није хтио да послује са овом групом, зато није ни потписао Тевеза).

Edited by CerdicLeboeff
Link to comment

Рамадани је само менаџер. Друга је ствар што га је Творзан звао да прода Луку пошто-пото.

Послује и Мамињо са Фаљијем (Марко Рог), али му не даје одријешене руке. Енглези су још 2006. избацили трећу страну, упрсво због Кие и Пинија. Друга ствар је што су Бенфика, Фиорентина и Андерлехт свјесно прихватили да буду Пинијеве курве, да опростиш на изразу.

Звезда сад има избор, као и комшије, да кажу не. А, Лука ће, ако Бог да, и ако буде радио на себи, кад тад да се ослободи ових. Ако успије продаће га озбиљном клубу.

Mislio sam na Zahavija, Ramadani je samo njegov predstavnik ovde, kao i onaj "moj bivši kolega" Mostarac.

 

Ali sve si tačno rekao. Pošast fudbala (i igrača i timova) su ovakve mutljavine koje treba odstraniti i debelo kaznjavati.

Link to comment

 

 

Jovićev otac, Milan, tvrdi da to neće biti slučaj i sa njegovim sinom.

 

"Postavio sam svoje uslove i neću pristati ako nešto od toga ne bude ispunjeno. Jedan deo uslova odnosi se na finansije, a drugi na poziciju Luke u Benfiki. Neću dozvoliti da mi se dete povlači po B timovima, rekao sam da mi to uopšte ne pominju. Imao sam ponudu i od Barselone 'B', pa sam odbio. Ne očekujem, naravno, da Luka odmah zaigra, ali rečeno mi je da nekim napadačima u junu ističu ugovori", istakao je Jović senior.

 

Jović je sa crveno-belima u Sloveniji i trebalo bi da se vrati u Beograd 28. januara, a potom produži za Lisabon.

 

"Sa ljudima iz agencije koja zastupa Luku rešavao sam detalje transfera. Rekao sam da hoću sve papire crno na belo do 27. ili najkasnije 28. januara, kako iz Benfike, tako i iz Crvene zvezde. Neću da čekamo poslednji dan prelaznog roka, hoću da na miru obavimo posao", zaključio je Milan Jović u razgovoru za "Informer".

 

Srdjan Jovic ima svoje uslove™.

I nije dao da mu uniste dete u Barseloni.

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...