Jump to content
IGNORED

FK Crvena zvezda 2015/16


Nemanja Posrbica

Recommended Posts

  • Replies 13.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Milosh76

    1161

  • Nemanja Posrbica

    1084

  • katamaran

    968

  • Bright Billy

    861

Inace im je ove 2-3 decenije bio problem da operu pare pa su morali nac poluraspali FK da to rade. 

 

Da, jebo te, ljudi imaju banku u vlasnistvu. :s_dj:

Link to comment

Inace im je ove 2-3 decenije bio problem da operu pare pa su morali nac poluraspali FK da to rade. 

 

u svetu odraslih se to zove zelenasenje. al iz postovanja prema obavestenosti porucnika vasica, nastavicemo da koristimo termin pranje.

Link to comment

Zvezda trazi 5 miliona evra za Jovica. On u decembru puni 18, tako da u januaru moze i za dzabe da ode, ako "odluci" da mu je vazeci ugovor neprihvatljiv. Jos ako mu dugujemo 3 plate, cao-zdravo (videti pod Filip Jankovic)

Link to comment

Isto sam i ja cuo, cak i za kk... Jedino ne kapiram zasto moraju da peru novac preko Zvezde, kad to mogu elegantnije u samoj CG, gde su fakticki drzava?!

 

Послато са D6683 уз помоћ Тапатока

 

Они су у КК прво и отворили радњу.

Inace im je ove 2-3 decenije bio problem da operu pare pa su morali nac poluraspali FK da to rade. 

А ценим да су те питали за савет. И Брано и Ацо.

Link to comment

svi mi nagadjamo, samo je vasic u direktnoj komunikaciji sa ekipom.

Онолико. Скоро као Били и Дебели Шеф са Трибином...

Link to comment

Онолико. Скоро као Били и Дебели Шеф са Трибином...

tribina velikim slovom, neka, treba.

Link to comment

javi mi se sledeci put kad neku misao uspes da ukrstis sa logikom

 

 

tribina velikim slovom, neka, treba.

Ја мислио да вас двојица можете боље од овога. Поготово је Дебели разочарао. :cry:

Link to comment

 

javi mi se sledeci put kad neku misao uspes da ukrstis sa logikom

 

 

Ја мислио да вас двојица можете боље од овога. Поготово је Дебели Били разочарао. :cry:

Link to comment

Naravno da kvalitet prodaje igrače, ali on ima i rezultat i reprezentaciju što pumpa cenu. On uzme više i zbog toga što ima mogućnost da kaže ne, jer ima neku finansijsku sigurnost.

 

a i dva igraca mu zavrsise u realu, dok su nasima lion i torino trenutno vrhunski domet. tako da nema bas mnogo mesta poredjenju.

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...