Jump to content
IGNORED

FK Crvena zvezda 2015/16


Nemanja Posrbica

Recommended Posts

Đe ćeš burzu, greota

 

Eli tadeu je moj omiljeni stranac, mislim da taj posle nas nije stihao dalje od četvrte brazilske. Suzuki je takođe tu negde što se tiče utiska kod nas.

Stvarno smo sa tim strancima izdominirali. I kad nam padne sa neba 1 od 10 da valja mi ga šikaniramo i pošaljemo kući posle 6 meseci.

Link to comment
  • Replies 13.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Milosh76

    1161

  • Nemanja Posrbica

    1084

  • katamaran

    968

  • Bright Billy

    861

Pa valjda je tema ko je gori igrač od Parkera. Nijedan od ove trojice nije uopšte za poređenje.

 

Edit @Miloš

Edited by Sokrat
Link to comment

Đe ćeš burzu, greota

 

Eli tadeu je moj omiljeni stranac, mislim da taj posle nas nije stihao dalje od četvrte brazilske. Suzuki je takođe tu negde što se tiče utiska kod nas.

Stvarno smo sa tim strancima izdominirali. I kad nam padne sa neba 1 od 10 da valja mi ga šikaniramo i pošaljemo kući posle 6 meseci.

 

      Ponavljam, nijedan od njih nije dobio, ne ozbiljnu, nego bilo kakvu šansu u Zvezdi. Suzuki je imao respektabilne reference kada je potpisao, zašto je igrao samo u kupu ostaće večita misterija. 

Link to comment

Jakoviću je Zvezda bila prvi profi tim, tako da nije neka referenca. U Americi i Japanu igra pristojno, reprezentativac Kanade. Zelen je bio tada za nas, pogotovo za zemlju (klub) koja štanca štopere.

 

Bolji su Suzuki, Šišić, Tričkovski, od Parkera, o Burzanoviću da ne pričam.

 

Edited by Nemanja Posrbica
Link to comment

Nisam imao nameru da se ovaj topic pretvori u debatu da li je bilo losijih igraca od Parkera. <_<

 

 

A, kako se vrsi izbor sagovornika za presicu™ pred meceve? Misiiiiim Plavsic, jbt, covek juce dosao.

Link to comment

     I ja bih rekao da misli na Jurišića, Goce nije davao autogolove, a i bio najbolji protivu Bruggea. 

 

    Aj i  ja da se zapljunem, najgori svih vremena je Gumenige. Pričamo o ljudima koji su bili standardni, ne o Vukobratovićima i Devićima.

Јуришић је био озбиљан центархалф. Нашао се два пута на лошем месту у две неделље у две утакмице које су за титостански клупски фудбал најважније после Брисела, барија и Токија. Успут за пенал у Мехенгладбаху није био крив јер исти није ни постојао.

А невидљиви Мијић видим да вам и овде на листи најгорих бива невидљив. :fantom:

Link to comment

Mislis Mijovic? Mijic je igrao za banditen. :D

 

Blazic je jedini igrac kojeg se secam, a da je veci guzonja od Jovica. Mozda jos jedino Rade Veljovic, ali nisam siguran da li je on ikad debitovao za prvi tim.

Link to comment

Јуришић је био озбиљан центархалф. Нашао се два пута на лошем месту у две неделље у две утакмице које су за титостански клупски фудбал најважније после Брисела, барија и Токија. Успут за пенал у Мехенгладбаху није био крив јер исти није ни постојао.

А невидљиви Мијић видим да вам и овде на листи најгорих бива невидљив. :fantom:

 

     Nisam ni rekao da je neozbiljan centarhalf samo sam konstatovao da ga je kolega verovatno pobrkao sa Jurićem. Slično je bilo i sa Elsnerom, najbolji libero uz Belodedića koga smo imali, a ostaće upamćen pre svega po autogolovima protiv Benfike i Engleske.

Link to comment

Rajkovicu, izgleda poslednja utakmica u Zvezdi protiv Javora. Tako bar tvrdi SD Raosavljevic

 

- Za Rajkovića postoji ozbiljno interesovanje Galatasaraja i on bi u naredna dva dana trebalo da napusti klub. Turci su spremni da ispune sve naše uslove – rekao je Raosavljević.

Link to comment

Rajkovicu, izgleda poslednja utakmica u Zvezdi protiv Javora. Tako bar tvrdi SD Raosavljevic

 

- Za Rajkovića postoji ozbiljno interesovanje Galatasaraja i on bi u naredna dva dana trebalo da napusti klub. Turci su spremni da ispune sve naše uslove – rekao je Raosavljević.

Одлично и за клуб и за њега.

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...