Jump to content
IGNORED

FK Crvena zvezda 2015/16


Nemanja Posrbica

Recommended Posts

  • Replies 13.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Milosh76

    1161

  • Nemanja Posrbica

    1084

  • katamaran

    968

  • Bright Billy

    861

Ja bih se vratio još malo ranije, te prisetio Ivana Adžića i Radovana Krivokapića. Guma je već iz vremena sunovrata, a ova dvojica su bili vrlo prisutni u ono doba dok se još nadalo nečemu.

 

Adžić je maradona za pojedince koji su nosili dres sa najdražim grbom. A i msm da je grobarima spakovao neki gol u derbiju sa 20ak m volej poluvolej, pa eto, barem nešto. 

 

Edit: sad nađoh, bio je volej al iz 16, posle lepog duplog pasa. 

Edited by Mil@n
Link to comment

Parker Gumenigea da gleda ceo život da bi se u sledećem probudio sa malo više talenta.

 

    E, jebajiga, to je baš ono što je mučenom Gumi falilo, zrnce talenta i smisla za fudbal. Srce je imao. 

Link to comment

Adžić je maradona za pojedince koji su nosili dres sa najdražim grbom. A i msm da je grobarima spakovao neki gol u derbiju sa 20ak m volej poluvolej, pa eto, barem nešto. 

 

Edit: sad nađoh, bio je volej al iz 16, posle lepog duplog pasa. 

 

Govorim o onima koji su igrali duže vreme, i imali tzv značajnu tzv ulogu. A ovaj balvan je čak bio i kapiten.

Link to comment

U zlatnim 2000tim, pogotovo nakon Piksija imate brdo igraca gorih od Parkera... recimo Blazic i  Miric, od igraca koji su malo cesce igrali, pa Psiholjub i Tutora... ima ih koliko volis.

Edited by Milosh76
Link to comment

Parker bi tesko usao u prvih 11 najgorih igraca u potonjih 10-15 godina.

 

Opasno pretjerujete!

Edited by MiddleClass
Link to comment

ne razumem vas uopste. covek je u teskoj svadji sa loptom, ne poznaje pravila igre a karakter mu najbolje oslikava situacija u kojoj saigracu otima loptu da bi postigao gol iz ofsajda...

Edited by Bright Billy
Link to comment

Ni ja nisam odusevljen igrama Parkera, ali ne mislim da je toliko los koliko se vecinski misli. Za stranca  u timu nije dovoljno dobar, ali je bolji od Gavrica recimo. Brz je, agresivan, ume i da predribla igraca. Mislim da je i sa njime psiha najveci problem, otud me i ne cudi veci uspeh u Sloveniji nego kod nas. U svakom slucaju sam morao da prihvatim ovaj izazov navodjenja gorih igraca od Parkera.

Ljubo Nenadic, Omega Roberts, Natanijel Asamoa, Marko Miric, Marko Mugosa, Dzef Silva, Marko Blazic, Ibrahim Some, Nikola Trajkovic, Burzo Maradona, Milanko Raskovic, Betoligar, Eli Tadeu, Haminu Draman (s tim sto je on napravio sasvim okej karijeru, ali kod nas je bio potpuno izgubljen). Verujem da tu ima jos nekih igraca tipa ovaj Bojan Djordjevic, al smo stvarno imali previse igraca koji nisu odigrali vise od 2 utakmice. U svakom slucaju, na listi nam dominiraju stranci koji su ocigledno dovodjeni preko ko zna kakvih veza i preporuka. Za mene je Parker daleko iznad svih nabrojanih igraca.

 

edit: realno kad bih navodio igrace koji su slicnog kvaliteta bilo bi ih jos dosta, tipa Perovic, Jevtic, Kasalica, Guma itd itd

Edited by casperbgd
Link to comment

Ni ja nisam odusevljen igrama Parkera, ali ne mislim da je toliko los koliko se vecinski misli. Za stranca  u timu nije dovoljno dobar, ali je bolji od Gavrica recimo. Brz je, agresivan, ume i da predribla igraca. Mislim da je i sa njime psiha najveci problem, otud me i ne cudi veci uspeh u Sloveniji nego kod nas. U svakom slucaju sam morao da prihvatim ovaj izazov navodjenja gorih igraca od Parkera.

Ljubo Nenadic, Omega Roberts, Natanijel Asamoa, Marko Miric, Marko Mugosa, Dzef Silva, Marko Blazic, Ibrahim Some, Nikola Trajkovic, Burzo Maradona, Milanko Raskovic, Betoligar, Eli Tadeu, Haminu Draman (s tim sto je on napravio sasvim okej karijeru, ali kod nas je bio potpuno izgubljen). Verujem da tu ima jos nekih igraca tipa ovaj Bojan Djordjevic, al smo stvarno imali previse igraca koji nisu odigrali vise od 2 utakmice. U svakom slucaju, na listi nam dominiraju stranci koji su ocigledno dovodjeni preko ko zna kakvih veza i preporuka. Za mene je Parker daleko iznad svih nabrojanih igraca.

 

edit: realno kad bih navodio igrace koji su slicnog kvaliteta bilo bi ih jos dosta, tipa Perovic, Jevtic, Kasalica, Guma itd itd

 

      Mislim da je za bilo kakvu smislenu raspravu poželjno uzimati u obzir igrače koji su odigrali, pa recimo, 10 utakmica u Zvezdi. O Džefovim kvalitetima zaista ne možemo da sudimo, odigrao je valjda 1 utakmicu protiv OFK-a na Karaburmi. 

 

     Draman je igrao malo a i za to malo je bio sasvim solidan, čak je i gol dao. Na stranu što je igrao na WC za Ganu.

 

     Burzo je zalutao na ovakvu bizarnu listu. On je imao ozbiljno fudbalsko znanje, 4 gola u derbiju. Druga je stvar što je Dejo Genije za njega bio pravi rudar u pristupu i odnosu prema treningu i drugim obavezama. 

Link to comment

Burzo je zalutao na ovakvu bizarnu listu. On je imao ozbiljno fudbalsko znanje, 4 gola u derbiju. Druga je stvar što je Dejo Genije za njega bio pravi rudar u pristupu i odnosu prema treningu i drugim obavezama. 

 

+1000

Link to comment

Dejan Jakovic, najveci moron koga su moje oci uzivo gledale.

 

Slazem se da Parker nije toliko los fudbaler koliko je nakurcen, bez razloga. I mislim da bi u samom spicu bio produktivniji.

Link to comment

A gospoda Trickovski i Sisic? Pa cak i Ailton!

 

Trickovski posle Zvezde igrao LS, postizao golove, dogurao do 1/4 finala. Nije bas za poredjenje.

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...