Jump to content
IGNORED

FK Crvena zvezda 2015/16


Nemanja Posrbica

Recommended Posts

Pantic je najgori. Igrao je u surdulici, smejali se ljudi koliko je los. Cup sam da igra trecu ligu, mada nisam siguran.

 

On je ladno igrao levog beka u onom dvomecu protiv Milana.  :ziga: Ej, Pantic na San siru. 

 

Mislim da je na UEFA mafiosi revansu Gaj tako socno pokrjao Inzagija, ovaj je u reklame odleteo. 

Edited by Plajvi
Link to comment
  • Replies 13.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Milosh76

    1161

  • Nemanja Posrbica

    1084

  • katamaran

    968

  • Bright Billy

    861

“Ako sve bude u redu, možda Luković odirga poslednjih 1 minuta”, potvrdio je Raosavljević.

 

Ooook. Malo cudno da se tako nesto najavljuje, ali dobro :D

Edited by gervasius twinkleminkleson
Link to comment

Kako treba sva ova govna iz Zvezde i srpskog fudbala oterati i obesiti za jaja (figurativno rečeno, da se BIA ne štreca), to je neverovatno...

 

Nikada, ali nikada veću, goru i dugotrajniju mafiju nisam video.

Link to comment

Pantic je najgori. Igrao je u surdulici, smejali se ljudi koliko je los. Cup sam da igra trecu ligu, mada nisam siguran.

I meni Pantic najgori. U stopu ga prati Stevan jebeni Reljic.

Link to comment

Mislim da je na UEFA mafiosi revansu Gaj tako socno pokrjao Inzagija, ovaj je u reklame odleteo.

I pride potkacio i pomoćnog sudiju kome je odletela zastavica iz ruke. [emoji1] Edited by Segundo
Link to comment

Vidim ja da niste gledali Gorana Jurića, o kojeg se možda i ogrešujem, ali mu ona dva autogola nikada neću oprostiti.

 

Ne preteruj, Jurić je bio fudbaler.

Link to comment

Ne preteruj, Jurić je bio fudbaler.

+1

Uopšte, pominjanje u ovom kontekstu bilo kog igrača iz slavnih dana naše prošlosti™ je glupo, tad su Cvetkovići i Gavrići igrali na male goliće ispred zgrade, i to ako ih prime.

Link to comment

+1

Uopšte, pominjanje u ovom kontekstu bilo kog igrača iz slavnih dana naše prošlosti™ je glupo, tad su Cvetkovići i Gavrići igrali na male goliće ispred zgrade, i to ako ih prime.

 

Da, skoro je neverovatno koliko nasi igraci danas tehnicki zaostaju za vremenom od pre dvadesetak godina. Radinovic i Binic su, recimo, bili opasni balvani za standarde tima u kojem su igrali, a kad pogledas sta su oni bili u stanju da urade na terenu danas bi bili super zvezde u bilo kojem nasem klubu. Radinovic koji u trku prima dijagonalu od Robija, daje tacan for i iz trka centrira ravno Pancevu na glavu, danas bi bilo koji nas bek slomio nogu kad bi tako nesto pokusao.

Link to comment

I zaboravih gore, Draganče, misliš na Ivana Jurišića a ne na Jurića?

 

     I ja bih rekao da misli na Jurišića, Goce nije davao autogolove, a i bio najbolji protivu Bruggea. 

 

    Aj i  ja da se zapljunem, najgori svih vremena je Gumenige. Pričamo o ljudima koji su bili standardni, ne o Vukobratovićima i Devićima.

Link to comment

Ja bih se vratio još malo ranije, te prisetio Ivana Adžića i Radovana Krivokapića. Guma je već iz vremena sunovrata, a ova dvojica su bili vrlo prisutni u ono doba dok se još nadalo nečemu.

Edited by ljakse
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...