Jump to content
IGNORED

FK Crvena zvezda 2015/16


Nemanja Posrbica

Recommended Posts

Sve jače najavljuju odlazak Rajkovića - danas Augsburg - http://www.novosti.rs/vesti/sport.294.html:563443-I-Augsburg-hoce-Rajkovica

Oni imaju pristojnog golmana, Švajcarca Hitza.

 

Obraniak i Čavrić - http://zurnal.rs/fudbal/zvezda/23480/zvezda-tesko-do-ludovika-obranjaka-cavric-ceka

 

http://zurnal.rs/fudbal/zvezda/23513/igraci-zvezde-dobili-nove-premije-posle-surdulice-bogatiji-za-30-000-evra

 

Koliko sam ja čuo, izgleda da su baš zapeli oko Srnića i da je sigurica da će doći, ako ga neko ne pokupi iz inostranstva.

Link to comment
  • Replies 13.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Milosh76

    1161

  • Nemanja Posrbica

    1084

  • katamaran

    968

  • Bright Billy

    861

ne znam, meni je skotska oduvek bila sinonim za los fudbal. al donekle si u pravu, ovaj je tolko los da ni tamo nece proci ni pod takom razno...

Шкоти су измислили пас игру по земљи црни Били.

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Link to comment

ja evo ne uspevam da se setim ni jednog losijeg zvezdinog fudbalera od parkera. bez zajebavanja.

 

edit. ne mislim na ovaj tim nego generalno

 

Milanko Raskovic.

Link to comment

Onaj Nedeljkovic sto je davao autogolove protiv sampdorije. Onaj srbokanadjanin bunjin.

 

Послато са SM-G900F уз помоћ Тапатока

Link to comment

ja evo ne uspevam da se setim ni jednog losijeg zvezdinog fudbalera od parkera. bez zajebavanja.

 

edit. ne mislim na ovaj tim nego generalno

 

Bez ozbiljnije konkurencije....

 

14364607454476.jpg

Link to comment

Ima i u ovom timu gorih igraca od Parkera. Cvetkovic, na primer. Totalna je misterija kako je taj decko uspeo da odigra nekoliko utakmica u Zvezdi, on nema kvalitet da igra ni u jednom klubu najjace srpske lige. Onaj desni bek Pantic koji je jedno vreme igrao je takodje poseban biser, ne znam ni gde on sada igra.

Link to comment

Oni stvarno planiraju da dovedu Srnica za 400.000 eur? :isuse:

 

Dovedu ga za formalnih 400.000 koje ce da plate gazdi Cuke a ovaj ce da pamti pa ce da vrati u par privatnih dzepova u upravi Zvezde. Same old, same old.

Link to comment

Ima i u ovom timu gorih igraca od Parkera. Cvetkovic, na primer. Totalna je misterija kako je taj decko uspeo da odigra nekoliko utakmica u Zvezdi, on nema kvalitet da igra ni u jednom klubu najjace srpske lige. Onaj desni bek Pantic koji je jedno vreme igrao je takodje poseban biser, ne znam ni gde on sada igra.

Pantic je najgori. Igrao je u surdulici, smejali se ljudi koliko je los. Cup sam da igra trecu ligu, mada nisam siguran.

Link to comment
Aleksandar Pantić, nekadašnji desni bek Voždovca i Crvene Zvezde novi je fudbaler Borca iz Šapca. U dosadašnjoj karijeri Pantić je nastupao za više beogradskih klubova: Rad, Železnik, Zemun i Obilić, uz već pomenute Voždovac i Zvezdu. Deo karijere je proveo i u inostranstvu, igrajući za Omoniju i Alki sa Kipra, a bio je i član Rudara iz Prijedora. Osim klupskog fudbala, zabeležio je i dve utakmice za reprezentaciju ondašnje državne zajednice Srbija i Crna Gora.

http://www.transfermarkt.co.uk/aleksandar-pantic/profil/spieler/28691

 

 

 

 

edit: jos jedna vest sa sajta gde sam ovo nasao

 

Gavrić blizu prelaska u Vitese

13. decembar 2012.

Gavric-150x150.jpgNekadašnji igrač Mačve koji poslednjih nešto više od godinu dana, sa velikim uspehom nastupa za člana Prve lige, kruševački Napredak, Nenad Gavrić, nalazi se vrlo blizu prelaska u holandski Vitese iz Arnhajma. Prema navodima zvaničnog sajta navijača crno – žutih iz Arnhajma, za usluge Gavrića bili su zainteresovani i Real Madrid i Roma, ali je njihov klub dobio garancije da će, možda već od zime ili od naredne sezone, izdanak Mačvine škole put Holandije. Urednici sajta su istakli daRoma već dugo prati Gavrića, dok je Real zainteresovan da igrača od naredne sezone dovede u svoj B tim, Kastilju, međutim prelazak u Vitese je najrealnija opcija.

Nenad Gavrić je prošao sve mlađe kategorije naše Mačve, da bi već sa 18 godina detovao za prvi tim. Boje Mačve brani sve do kraja jesenjeg dela prethodne sezone, kada pojačava redove ambicioznog Napretka iz Kruševca. Već u drugom delu sezone se iskazao kao jedan od vodećih igrača u redovima Kruševljana, da bi ove postao možda i najvažniji deo lidera Prve lige, i mnogi tvrde, već sada novog superligaša. Mladi napadač je u 14 utakmica postigao 9 golova.

 
 
 

 

 

:ziga:

Edited by katamaran
Link to comment

http://www.transfermarkt.co.uk/aleksandar-pantic/profil/spieler/28691

 

 

 

 

edit: jos jedna vest sa sajta gde sam ovo nasao

 

Gavrić blizu prelaska u Vitese

13. decembar 2012.

Gavric-150x150.jpgNekadašnji igrač Mačve koji poslednjih nešto više od godinu dana, sa velikim uspehom nastupa za člana Prve lige, kruševački Napredak, Nenad Gavrić, nalazi se vrlo blizu prelaska u holandski Vitese iz Arnhajma. Prema navodima zvaničnog sajta navijača crno – žutih iz Arnhajma, za usluge Gavrića bili su zainteresovani i Real Madrid i Roma, ali je njihov klub dobio garancije da će, možda već od zime ili od naredne sezone, izdanak Mačvine škole put Holandije. Urednici sajta su istakli daRoma već dugo prati Gavrića, dok je Real zainteresovan da igrača od naredne sezone dovede u svoj B tim, Kastilju, međutim prelazak u Vitese je najrealnija opcija.

Nenad Gavrić je prošao sve mlađe kategorije naše Mačve, da bi već sa 18 godina detovao za prvi tim. Boje Mačve brani sve do kraja jesenjeg dela prethodne sezone, kada pojačava redove ambicioznog Napretka iz Kruševca. Već u drugom delu sezone se iskazao kao jedan od vodećih igrača u redovima Kruševljana, da bi ove postao možda i najvažniji deo lidera Prve lige, i mnogi tvrde, već sada novog superligaša. Mladi napadač je u 14 utakmica postigao 9 golova.

 
 
 

 

 

:ziga:

 

Frizura :ziga:

 

 

Inter Kop reklama :ziga:

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...