Jump to content
IGNORED

FK Crvena zvezda 2015/16


Nemanja Posrbica

Recommended Posts

  • Replies 13.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Milosh76

    1161

  • Nemanja Posrbica

    1084

  • katamaran

    968

  • Bright Billy

    861

Ne bih poredio Kastilja koji je odigrao odlicno 2 sezone kod nas pa onda pokusao u PL. Ovo sa Parkerom je bas sou program, oni nemaju pojma kakvu budalu uzimaju.

 

Vi baš nemate dobar osećaj koliko su loši Škoti, izuzimajući Celtic. Jermeni izbaciše St Johnstone, Aberdeen je jedva prošao Skendiju (pa preko Rijeke, lagano su ispali od Kairata (čak bi rekao i lakše od nas)), Astra je bez problema viši nivo od Invernessa.

 

Parker je nivo za SPL.

Edited by Nemanja Posrbica
Link to comment

Rendulic, Matos, Vered, Vieira, Ibanjez, Plavsic, Donald i Sikimic dosli, Lazovic, Lazic, Savicevic i Parker otisli. Pokusavamo da zavalimo i Gavrica, Cvetkovica, Kovacevica i Mbodja, mozda prodamo Rajkovica. Mislim da nisam nikoga preskocio...

 

Sent from my 4027X using Tapatalk

Link to comment

Onjilo otisao.

Kristalise se ekipa i mislim da ne treba nikoga vise dovoditi.

Da se vidi sta valja od ovog sto imamo pa da se doselekcija izvrsi na zimu.

Lukovica i Matosa prakticno nismo ni videli.

Link to comment

Dobro on je otisao formalno ali nije tu vec godinu dana. I Katai je formalno dosao ali ih nisam namerno navodio.

 

Sent from my 4027X using Tapatalk

Link to comment

Vi baš nemate dobar osećaj koliko su loši Škoti, izuzimajući Celtic. Jermeni izbaciše St Johnstone, Aberdeen je jedva prošao Skendiju (pa preko Rijeke, lagano su ispali od Kairata (čak bi rekao i lakše od nas)), Astra je bez problema viši nivo od Invernessa.

 

Parker je nivo za SPL.

 

Bez namere da zvucim pretenciozno, ali znam kakva je skotska liga, nije poenta u tome. Meni nije jasno ko moze da uzme ofanzivnog veznog/krilnog napadaca koji nije dao gol u 60+ tekmi vec odigranih na ostvru dok je bio na pozajmicama (Vikomb, Oldam, QPR...). Dakle ne radi se o nekom nepoznatom mladom dijamantu kog treba izbrusiti, radi se o klasicnoj lopati.

 

Koliko god da je los kvalitet u Skotskoj ne mogu da verujem da nemaju toliko mozga, na stranu svi losi rezultati u Evropi koje ti navodis kao neki parametar jacine njihove lige.

Link to comment

ne znam, meni je skotska oduvek bila sinonim za los fudbal. al donekle si u pravu, ovaj je tolko los da ni tamo nece proci ni pod takom razno...

Link to comment

Možeš da postaviš i pitanje kako je Parker prošao u timu koji je bio vice šampion Slovenije (50 utakmica, 17 golova, 7 asistencija), u ligi za koju bi se većina ljudi na ovom forumu složila da je bolja od naše (mada ja mislim da nije). Što se tiče igranja u engleskoj, google zaista kaže da je igrao svašta, od beka, do veznog, pa do krila i špica.

 

Mene ako pitaš, Parker ima neke dobre osobne, jasno ne dovoljne za ono što je potrebno u Zvezdi, ali nedostatak fudbalske inteligencije je presudan uz vrlo arogantan stav. Stvar da bude interesantnija, tamo gde odlazi, igrači su uglavnom sličnog mentaliteta i fudbalske filozofije. Meni je recimo, on korektniji fudbaler od Gavrića ili Stojanovića, ako ništa drugo Caki je lepo živeo od fudbala.

Link to comment

Liga Slovenije je losija i to daaaaaleko losija cak i od nase, a smatram da je i Skotska kvalitetnija od SLO. Ne treba gledati pojedinacne slucajeve izolovano, inace mozes reci da je nama njihov trener doneo titulu. Pricamo generalno o kvalitetu, broju timova u evropskim takmicenjima sezonama u nazad, "izvozu" igraca u najjace evropske klubove, pa i broju reprezentativaca koje maticna liga daje.

Link to comment

ja evo ne uspevam da se setim ni jednog losijeg zvezdinog fudbalera od parkera. bez zajebavanja.

 

edit. ne mislim na ovaj tim nego generalno

Edited by Bright Billy
Link to comment

U ovom timu, meni su lošiji Orlandić, Gavrić i Cvetković.

 

Sada, SLO liga nije daleko lošija, ali jeste lošija. Mene ako pitaš i SPL je slabiji od naše SL. Njihovi timovi su baš, baš loši, ako izuzmemo Celtic. Ima mnogo faktora, od svih ponuđenih liga naši igrači su najtalentovaniji, ali je preveliki odron igrača iz lige. Minimalne razlike između tri lige.

Edited by Nemanja Posrbica
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...