Jump to content
IGNORED

Fantasy biciklijada


Recommended Posts

  • Replies 1.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • malkin

    216

  • Garnirung

    160

  • zoki

    145

  • Timmy

    117

Top Posters In This Topic

Posted Images

Saljite meni prognoze, cuvam bebu tako da sam kuci svaki dan tokom Toura, samo neka drugi racuna poene ja samo za kacenje prognoza

Link to comment

Kad je deadline za pravljenje fantasy tima? Ja planiram večeras to da uradim...nadam se da to nije prekasno jer trka tek sutra počinje.

Link to comment

Jel sad pred prvu etapu ide i pogadjanje generalnog plasmana za svaku majicu?

 

jel bilo ovo prošle godine, nešto se ne sećam?! meni svejedno

 

e da, još samo da se ostali izjasne, želite li da imamo i kapitene u svakoj etapi ili je dovoljno onako sa bonusima?

Link to comment

Sad sam pogledao, na Vuelti smo gadjali i generalni plasman i bodovali plasman u prvih 10, ali ne mogu da se setim, a mrzi me da trazim, da li je bilo svadje oko bodovanja na Touru ili na Vuelti.

 

 

 

okej, ovako nekako ćemo:

 

do početka prve etape se  zokiju na pm šalju prognoze za konačan plasman u (1) generalnom plasmanu, (2) takmičenju za zelenu majicu (tj. poeni), (3) takmičenju mladih vozača, i (4) takmičenju za tačkastu majicu. svaka od ovih prognoza treba da ima 5 biciklista, a poeni se, kad se Vuelta završi, računaju prema ovom bodovanju:

 

1. 25 (60)

2. 18 (45)

3. 15 (35)

4. 12 (27)

5. 10 (20)

6. 8 (15)

7. 6 (12)

8. 4 (9)

9. 2 (6)

10. 1 (3)

 

svakodnevno pogađamo etapni poredak: 5 biciklista, 1 od njih kapiten (dupliraju mu se poeni), prema ovom bodovanju:

 

1. 12 (60)

2. 10 (50)

3. 8 (40)

4. 7 (35)

5. 6 (30)

6. 5 (18)

7. 4  (12)

8. 3  (9)

9. 2  (6)

10. 1 (3)

 

na kraju se sabere učinak u pogađanju po etapama sa učinkom u pogađanju četiri plasmana za majice i dobijemo pobednika.

 

(nisam preskočio nego sam namerno izbacio dupliranje poena u generalnim plasmanima. glavni razlog: trka traje tri nedelje i ne znamo da li će iko od naše petorice, a posebno kapiten, potrajati duže od dve-tri etape. kao i sve drugo, i ovo je otvoreno za reviziju.)

 

Link to comment

Ulozio si amandman ti i Posrbica, koliko se secam, Posrbica je trazio da se vrati ono prethodno bodovanje, da ne bude kao sto je bilo na TdF 2015,

voleo bih da se i Posrbica vrati da ucestvuje, tako da se napravi neki dogovor oko toga sa Malkinom oko bodovanja

Link to comment

Meni ok i sa amandmanom. A što se tiče brojanja, nije problem da brojim, eventualno ako neko baš insistira da hoće.

 

Evo ga i moj fantazi tim

 

tdf_fantazi_tim.png

 

Hoćemo li da uključujemo i pogadjanje majici?

Link to comment

Upao u ligu. Moze li pomoc oko prognoze. Koliko vozaca tipujemo po etapi? Prognoze saljemo Sekretaru?

 

e: poslao petoricu sa kapitenom Sekretaru, valjda sam pogodio.

Edited by San Epifanio
Link to comment

Stizu prognoze u inbox, neko ima kapitena, a neko ne, valjalo bi da se dogovorimo sutra do pocetka dal' imamo kapitena na svakoj etapi ili ne

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...