Jump to content
IGNORED

Fantasy biciklijada


Recommended Posts

Ja bih igrao ali ove sezone ne mogu baš ništa da pomognem :(

 

Oko bodovanja mi je potpuno svejedno, kako god se dogovorite, bilo bi super da nas ima što više

Edited by zoki
Link to comment
  • Replies 1.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • malkin

    216

  • Garnirung

    160

  • zoki

    145

  • Timmy

    117

Top Posters In This Topic

Posted Images

Zainteresovan generalno. Mogu da pomognem oko racuna. Ne mogu zbog posla da se prihvatim da imam striktno zaduzenje, ali tu sam da uskacem kad zatreba..


Kod bodovanja mi smetalo sto se pogadjanjem nekog autsajdera koji zavrsi u 5 pravila razlika koja se moze stici samo nekim slicnim pogotkom. Buduci da nisam veliki pratilac sporta, pa ne znam takmicare koji mogu da iznenade, za mene je to cista lutrija. Razumem da pogadjanja autsajdera treba da donese vise bodova, ali pravilo da samo 1 biciklsta donese 150 bodova ili koliko je vec bilo je jedan od razloga sto sam se prosli put smorio i odustao... Nimalo ne insistiram na promeni niti sta predlazem, samo sam izneo sta je meni smetalo :)

Edited by Timmy
Link to comment

okej, izgleda da nemamo baš dovoljno interesovanja da se upuštamo u ovo. videćemo se u maju za Giro, ako bude volje, a u julu svakako :)

 

kome se igra neki celosezonski biciklistički fantazi, preporučujem VDS (Virtuel Directeur Sportif) igru Podiumcafe-a. vozačima su dodeljene cene od 1p do 36p.; sastavi se tim od 15 vozača čije ukupna cena ne sme da pređe 100p. i onda taj tim skuplja poene tokom cele sezone (i to bogami cele sezone, svakakve male trke su u kalendaru). ja igram još od tamo negde 2008, pre nego što su napravili ovako fini sajt za igru i igra je skroz kul (kao što je Podiumcafe vrlo vrlo kul mesto za svakog ko voli biciklizam). vredi probati, svakako čini sezonu zanimljivijom za praćenje. ako se dobro sećam, da bi se igralo dovoljno je da se napravi SB Nation nalog i da se sabmituje tim do roka koji je valjda 27.2. (ima svih tih detalja na linkovima gore).

 

u vezi sa ovim mi je palo na pamet da bismo mi mogli da probamo ovako nešto: da igramo draft ligu koristeći VDS spisak i cene biciklista. napravimo timove od po 15 biciklista u vrednosti do 100p na draftu i onda ih pustimo da voze sezonu, samo apdejtujemo poene kako prolaze trke. to ne zahteva redovno angažovanje, samo da se jednom okupimo i odaberemo. u tom slučaju kome je cimanje da tamo pravi naloge, timove, i sl. može sve to da izbegne a da ovde ipak nešto igramo za celu sezonu. možda je tako nešto bolje? manje je ambiciozno od celosezonske pogađalice, draft lige su uvek dobro zezanje, a kao što rekoh, praćenje sezone bude prilično zanimljivije (kad ti neko nepoznat koga si platio 1p donese 150 poena na Nokere Koerse, e to je nešto!).

 

ko bi bio zainteresovan za ovako nešto? (draft bi bilo dobro održati u narednih 5-6 dana, ako je ikako moguće.)

Link to comment
  • 2 months later...
  • 4 weeks later...
  • 4 weeks later...

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...