Jump to content
IGNORED

Crvena Zvezda - Cedevita, Finale ABA lige


radisa

  

54 members have voted

  1. 1. Osvaja

  2. 2. U koliko utakmica?



Recommended Posts

  • Replies 765
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • renne

    89

  • MiddleClass

    43

  • ljakse

    42

  • Timmi

    33

Nemac je za ovu seriju u top5 najvažnijih igrača Zvezde. Ne bi bilo loše da se sutra pojavi u opremi. Nije mi se uopšte svidelo kako smo igrali.

Link to comment

ukljucio sam se sredinom druge cetvrtine kad smo vodili 20 razlike. ono sto sam video do kraja utakmice nije licilo ni na sta. od poraza nas je spasio samo los sut cedevite. odavno nisam gledao utakmicu u kojoj smo onako losi u napadu. to sto sam gledao marjanovic je nekoliko puta napao kos i pogodio, cirbes je imao dva ili tri smislena pokusaja i to je to. svi ostali napadi zvezde su isgledali kao da su se juce prvi put zajedno skupili da igraju tekmu

Link to comment

Bobi 30 minuta i Tejara 10 na petici i par minuta na 4. Kalina ce uzeti par minuta na 4 i odmoriti Mitra. Bice to ok. Samo da ne udje Bobi u neki problem sa licnim greskama. Svaba taman spreman za trecu...

 

Kad moze onaj Zganec ili kako se zove da igra ,moze i Tejara.

Edited by elementary
Link to comment

Žganec je bio ključni igrač protiv Budućnosti, jer je zaustavio Savovića. U ovom trenutku je defanzivna zver u odnosu na Tejaru. Mada mislim da Tejara treba i mora više da igra, a pogotovu sad kad se povredio Cirbes.

Link to comment

Žganec je bio ključni igrač protiv Budućnosti, jer je zaustavio Savovića. U ovom trenutku je defanzivna zver u odnosu na Tejaru. Mada mislim da Tejara treba i mora više da igra, a pogotovu sad kad se povredio Cirbes.

 

Zganeca su sinoc prozdrali i Mitrovic i Kalinic na obe strane terena.

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...