Jump to content
IGNORED

NFL 2015


renne

Recommended Posts

ti ovo ozbiljno?

mislis Belacek je debil?

 

ne mislim da je beličik debil. samo kažem da je malo verovatno da igrač na svoju ruku odlučuje o takvim stvarima. speaking captain uvek pre odlaska na coin toss pita glavnog trenera šta da uradi u slučaju da dobiju biranje.

 

u prvim sezonama uvođenja ovog novog pravila za overtime, nije bilo čudno da neka ekipa prepusti drugoj loptu kod biranja. međutim, kako pravila uveliko favorizuju napad, svi su odustali od toga. 

Link to comment
  • Replies 2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Prospero

    222

  • teacher

    181

  • Frank Pembleton

    151

  • Strahan

    122

Top Posters In This Topic

Posted Images

koliko znam patriotsi uvek na početku meča biraju da odlože odluku za drugo poluvreme, pošto je to bila odluka kojom je beličik dobio neku utakmicu (zaboravio sam koju), te od tada uvek imaju isti princip. moguće da je u pitanju i navika, ali sumnjam. 

Dobili su protiv Denvera pre 2-3 godine u overtime kad je birao da šutnu, jer tad imaš opciju da biraš stranu, a tada je duvao mnogo jak vetar pa je odluka bila logična. Ovo večeras je bilo debilno.

A to da se utakmice dobijaju sa defer na početku utakmice su izjave komentatora na nivou one čuvene "Belicheak je genije jer on uvek levonoge puntere".

Link to comment

Dobili su protiv Denvera pre 2-3 godine u overtime kad je birao da šutnu, jer tad imaš opciju da biraš stranu, a tada je duvao mnogo jak vetar pa je odluka bila logična. Ovo večeras je bilo debilno.

A to da se utakmice dobijaju sa defer na početku utakmice su izjave komentatora na nivou one čuvene "Belicheak je genije jer on uvek levonoge puntere".

Ma to za defer je sujeverje. Ništa čudno.

 

 

Sent from my iPad using Tapatalk

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...