Jump to content
IGNORED

NFL 2015


renne

Recommended Posts

  • Replies 2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Prospero

    222

  • teacher

    181

  • Frank Pembleton

    151

  • Strahan

    122

Top Posters In This Topic

Posted Images

Ako bude zdrav PM je dobio ozbiljno oruzje u napadu. Voleo bih da uzme taj prsten makar i u Denveru, a taman bi bio i fini oprostaj za Peytona. 

 

 

Kapernik benchovan konacno...sa nekih 2 godine zakasnjenja.

Edited by ducca
Link to comment

Ako bude zdrav PM je dobio ozbiljno oruzje u napadu. Voleo bih da uzme taj prsten makar i u Denveru, a taman bi bio i fini oprostaj za Peytona. 

 

 

Kapernik benchovan konacno...sa nekih 2 godine zakasnjenja.

 

sad će da krcka lagano zarađen novac još par godina

Link to comment

play to win :Hail:

 

kada smo krenuli na cetvrti an dva minuta pre kraja rekoh Finsu da dobijamo, i dobismo... a Lovie je prvi put u svom zivotu pokazao m00da.

 

odbrana nam je inace uzasna da gora ne moze biti. od ta 4 takleawaya, samo je INT bio dobar. ostala 3, prvi smo uzasli 145 tackleova dok Alexander nije oteo loptu JJ-u(mada je samo otimanje :0.6: )... oba recovery fumble su pokloni Atlante. 

napad zato igra bolje nego sto sam ocekivao. daleko smo od nekog efikasnog i dobrog napada, ali u odnosu na ono na sta smo navikli od Tampe, ovo je vrh. Winston ima vugla za QB, sada, da li ce to iskoristiti i da li ima i tools, ostaje da se vidi. za sada igra odlicno. jos kada bi Evans prestao da ispusta lopte, gde bi nam kraj bio, ihaj...

 

naravno, Lovie je i dalje retardinjo prve klase, iako je za promenu jednom uradio dobru stvar.

 

EDIT: kolko god da smo losi, mi smo 3-4... a ja sam ocekivao da budemo na kraju sezone 3-13, tako da, ako dobijemo ista do kraja, to ce biti uspesna sezona. i onda u januaru kao slag na tortu otpustimo Loviea

Edited by freakns
Link to comment

sad će da krcka lagano zarađen novac još par godina

 

Srecom garantovano mu je "samo" $5.5 miliona od ove sezone ako ga sutnu do 1. aprila, sto ce se i desiti (plus ko zna koliko od Nike-a :isuse: ). Da se eventualno povredio imao bi garantovanih 11.9 mil i za sledecu godinu tako da sumnjam da ce iko vise rizikovati takav scenario. Ocigledno je da sledi serija poraza do kraja sezone posto je Gabbert verovatno jos gora opcija na QB, svi RB su povredjeni, igraju praktikanti. Smesi se visok pik na draftu...

Edited by ducca
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...