October 25, 201510 yr Opa Giantsi bi imali veću prednost da je sudac svirao čisto ometanje pasa malopre.
October 25, 201510 yr Bravo! Najzad pobeda vs Dalas. Br 100 za TC. Sent from my iPhone using Tapatalk
October 25, 201510 yr 0 izgubljenih, 4 osvojene lopte, TD iz inta, TD iz kickoff returna. to je to. Manning se nije video, a upisana pobeda :D .
October 25, 201510 yr 0 izgubljenih, 4 osvojene lopte, TD iz inta, TD iz kickoff returna. to je to. Mogli smo i neki prvi down da osvojimo.
October 26, 201510 yr Kakva gomila jebenih idiota igra za ovu Tampu, pa o tome treba roman napisati. Naravno, Lovie je tu da ih napravi 100x gorim. 24-0 vodis i izgubis tekmu protiv poluinvalida I jebala ga vise i zona i prevent odbrana, neka ide u picku materinu i on i njegova zona.
October 26, 201510 yr Manning se nije video, a upisana pobeda :D . MVP se pojavljuje samo u bitnim utakmicama. Mogli smo i neki prvi down da osvojimo. Nema potrebe. Odbrana i ST daju poene, napad je tu samo da ne gubi lopte. Definicija fudbala a la Tom Coughlin
October 26, 201510 yr Kakva gomila jebenih idiota igra za ovu Tampu, pa o tome treba roman napisati. Naravno, Lovie je tu da ih napravi 100x gorim. 24-0 vodis i izgubis tekmu protiv poluinvalida I jebala ga vise i zona i prevent odbrana, neka ide u picku materinu i on i njegova zona. Ali zadnj TD WAS leleeee
October 26, 201510 yr Kakva gomila jebenih idiota igra za ovu Tampu, pa o tome treba roman napisati. Naravno, Lovie je tu da ih napravi 100x gorim. 24-0 vodis i izgubis tekmu protiv poluinvalida I jebala ga vise i zona i prevent odbrana, neka ide u picku materinu i on i njegova zona. gledao u sklopu redzonea, prava je umetnost izgubiti ono.
October 26, 201510 yr Ja pogledao sad snimak, nisam znao rez. Svaka čast Red skinsima, a za TB šta reći. Edited October 26, 201510 yr by Timmy
October 26, 201510 yr Šta šta reći!? Pa imaju jebenog Lavija za HC, nema tu pomoći... to je to, u najkracem. debil ce da igra zonu do iznemoglosti, iako nema igrace za to... i to no press zonu. mislim, zadnji TD, dajemo pass od 5yds od pocetka do kraja drivea, ukljucujuci i pass u end zonu. gledam i neveruem :( ne znam samo sta treba da mu pise u ugovoru pa da ne odleti nakon ove sezone...
Create an account or sign in to comment