Jump to content
IGNORED

Kupovina instrumenata, muzicke opreme i audio uredjaja


Sludge Factory

Recommended Posts

Ja, da sad imam vremena da gradim sistem, uzeo bih neki neki vintage Marantz risiver (recimo, 2225, kakav sam imao), pa onda neku digitalnu skalameriju za pustanje/skladistenje, pa dalje ...

Edited by Bir Adim Öte
Link to comment

PM 66 SE - cela ta serija je bez mnogo intervencija u prenosu...nema treble, bas, loudnes ...ima torusni trafo, daljinski.

Lepo je to sklopljeno.

Ne znam koja mu je sada cena za polovan očuvan primerak. Šta je problem kod njega?

 

Za vintage serije predlažem ako je to moguće ozbiljno testiranje i pregled od strane stručnjaka.

Zadnja dva pojačala sam morao da prosledim ispod cene jer sam ih kupio ,,srcem"...

trebalo im je ludilo delova i intervencija da se revitalizuju iznutra...spolja bili besprekorni  :isuse: .

Najbolja opcija je da ih preuzmeš od prijatelja ili poznanika.

Link to comment

Spaljeno. Neke komšije su mi išle na kurac svojom bukom pa su onda po čitav dan slušale Blek Sabat - Vol. 4 - A stranu. Kad su bili dobri puštao sam im i drugu stranu.

 

Ja sam nailazio na stotinjak evrića - gore dole koja desetina u zavisnosti od stanja. Ja uzeo za 120 sa nekim nonejm kutijama i tjunerom polovno od jednog super lika. Služilo nekoliko godina svrsi. Moram da odem do kakvog majstora da vidim ima li smisla popravljati ga. Ako imate preporuku za majstora u Bg, voljan sam da saslušam. Ili da nabacite tezgu drugaru. 

Link to comment

Marantz 2225 je ipak risiver i ima thd 0,5% a 66SE 0,008%. 

Ako planiraš iole ozbiljnije kutije i interkonekt kablove to bude jako bitno.

 

Primer ...sa tim pojačalom, kablom od 20e i ovim kutijama 

mission m70 (75e polovne)

završio si apgrejd za manje od 100e...naravno uvek može jače sa više gengi.

Edited by Musky
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...