December 5, 201510 yr mogu misliti kakva je bila konkurencija Zajebi buraz, dok su tamo Kinezi i Koreanci u bilo kom izdanju, ovo je poduhvat. :)
December 8, 201510 yr Svaka pobeda protiv južnokoreanaca je uspeh! Oni Starcraft i LOL imaju u nastavnom sistemu! Edited December 8, 201510 yr by Singer
December 8, 201510 yr Svaka pobeda protiv južnokoreanaca je uspeh! Predstavnik Koreje u Starkraftu Mada nije ni cudo: "Prize Pool - Tournaments for each game will not award cash prize, but trophies or medals, and points ..." Svetsko prvenstvo u SC2 svake godine inace izgleda otprilike OVAKO
December 8, 201510 yr Author ne pratim sc2 scenu ili ne daj boze lol scenu ali sam siguran da su neki skroz levi igraci bili na turniru.
December 8, 201510 yr ne pratim sc2 scenu ili ne daj boze lol scenu ali sam siguran da su neki skroz levi igraci bili na turniru. Ma naravno da jesu, ali ako uporediš sredstva i masovnost i uopšte gaming kulturu u Koreji i Kini sa bilo čim kod nas, ovo svakako jeste uspeh.
December 9, 201510 yr Ako sam dobro pročitao, lol tim koji je tamo igrao je prvi tim u challengeru na Nordic East serveru, to nikako nije za podcenjivanje.
February 13, 201610 yr Author http://www.twitch.tv/year/2015 neke statistike za 2015 Edited February 13, 201610 yr by 189-
Create an account or sign in to comment