Jump to content
IGNORED

twitch & eSports


189-

Recommended Posts

  • 2 weeks later...

 

Zavrsni turnir 4. sezone w3champions, danas top 16, sutra ostatak, trenutno je na programu Grubby, bivsi svetski sampion i jedno od najvecih imena Warcrafta. Odavno se povukao sa pro scene i fokusirao na streaming ali i dalje moze da se nosi sa najjacima. Prvi favorit je naravno Happy, ruski undead igrac koji nije izgubio best of 5 seriju od ja mislim 2017. 

Link to comment

Jedno vreme sam intenzivno igrao w3, ono svaki dan po koji battle... Ne znam kakav sam bio, valjda prosečan, jebem li ga. Bio sam 30 i neki level, tako nešto.

Sad, kad je izašao reforged sam opet malo krenuo ali sam ubrzo i prestao. Naravno, nisam kupio reforged, to je jedan od najgorih remake-ova ikad izdatih tj igra je toliko sranje i toliko je bagova imala, da je to prosto paranormalno, znam da sam gledao klip od 40 minuta kako lik pljuje bukvalno 100 i više stavki igrice, znači horor. Ali sam obožavao da gledam, i dalje volim.

 

Edit: najviše sam voleo Moona, naravno, jer sam i sam elf igrač, th000 je isto bio bolestan igrač u to vreme, a video sam  da je i dalje aktuelan. U to neko vreme msm da je bio još jedan elf koji je kidao, msm da je remind. Grubija se naravno sećam, gledao sam mu strim par puta, jednom je nekog naduvao, možda baš happy-ja, ovaj ga nešto napušio u chatu da igra ko pička. :D

Edited by Mil@n
Link to comment

Da, Moon i th000 su i dalje pro igraci, Moon najjaci nightelf na svetu imho, lud igrac. Remind je i dalje tu negde, pojavi se povremeno, ali daleko od stare slave, Lawliet se sad kolje sa Moon-om. To napusavanje je verovatno bilo Grubby i ToD, bivsi saigraci, sad ne mogu ocima da se vide :D ToD je inace retko zivcan lik, na svom streamu konstantno kuka oko balansa, ali kao kaster je odlican, u kombinaciji sa Neom i Remom sa back2warcraft prenose skoro sve velike turnire, odlicni likovi.

 

ToD je inace stigao do finala ovog turnira za vikend, gde ga je Happy smlavio 3:0. Polufinale je zato bilo poslastica, Happy je preokrenuo sa 0:2 na 3:2 protiv XLorda, nemackog undead igraca. Sledece nedelje bi trebalo da bude odrzan severnoamericki turnir, ima i tu par igraca za pratiti, narocito Hitman, americki orc, jedan od retkih koji bi mogao da parira Kinezima i Koreancima.

  • +1 1
Link to comment
  • 3 weeks later...
  • 4 weeks later...
  • 1 month later...

Bas zanimljiv mec Liquid Astralis, to uvek ispadne odlicno, u kakvoj god formi da su. Sta je device odigrao na kraju druge mape, haos...

Sent from my Mi Note 10 Lite using Tapatalk

Link to comment
  • 4 weeks later...
  • 6 months later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...