Jump to content
IGNORED

FK Radnički Niš 2014/15


Dali_man

Recommended Posts

de li crpes ovu inspiraciju, umreo sam  :rolf:

A be, ja kad mi je ceif na merak odim u Vladicin Han i Vranjsku Banju, ne u Gucu.  :s_dj:

Link to comment
  • Replies 1.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Constantin

    251

  • Rumpelstiltskin

    194

  • Dali_man

    160

  • Матрикс

    154

Top Posters In This Topic

Posted Images

Treba mi informacija koliko kosta crveni dres ???

18 е ...минимална количина 10 комада...у комплету са шортсем 25 е  (незванична информација)

Link to comment

Aj da nema druge muke pa i da se osmisli neka akcija,priblizava se kraj sezone,da se puste dresovi u maloprodaju po snizenoj ceni...mada mozda nastavljamo da igramo u njima,onda ok.Uz one Adidas iz sezone 2011/12 ovi sad su najlepsi.

Link to comment

18 е ...минимална количина 10 комада...у комплету са шортсем 25 е  (незванична информација)

ima li na komad ???

Link to comment

ima li na komad ???

Ne...ovo je fabrička cena "na veliko" ,koliko znam. I mislim da je bez PDV-a....napravi sam kalkulaciju 18 evra X 120,00 din + PDV + neka marža (zarada) ...to bi bila otprilike cena...

Link to comment

Ne...ovo je fabrička cena "na veliko" ,koliko znam. I mislim da je bez PDV-a....napravi sam kalkulaciju 18 evra X 120,00 din + PDV + neka marža (zarada) ...to bi bila otprilike cena...

Ma ja cu da dodjem do cene ali dzaba kad ne mogu da kupim

Link to comment

 

RADNIČKI NIŠ

 

fudbal-lopta-pokrivalica-superliga-3.jpg
 
Foto: MN Press

 

Nišlije su, uz imenjake iz Kragujevca, prvi deo prvenstva završile na dnu tabele i zbog toga promenile trojicu trenera do decembra. Počeo je Dragoslav Stepanović, nastavio Saša Mrkić, a potom uoči zimske pauze ekipu je preuzeo sadašnji trener Milan Rastavac.

 

Pobedom nad Borcem iz Čačka u sredu (1:0), deluje kao da je Radnički dva kola pre kraja rešio pitanje opstanka u Superligi. Zapravo, to je bila peta pobeda "Reala sa Nišave" u poslednjih sedam kola, uz dva remija, što znači da su momci sa "Čaira" od mogućeg 21 boda u tom periodu osvojili 17. U procentima, to je 80,9 odsto i oni su posle šampiona Partizana najuspešniji tim u period od 9. aprila do danas.

 

U kojoj meri je to bolje od onoga što je Radnički igrao do tada?

 

U periodu od 9. avgusta do 4. aprila, Radnički je zabeležio četiri pobede u 21 utakmici, a onda pet od sedam. Do 22. kola, Nišlije su osvojile 19 od 63 moguća boda, što predstavlja 30,1 odsto, a potom njihov procenat uspešnosti skočio je do plafona, na preko 80 odsto.

 

http://mondo.rs/a794804/Sport/Fudbal/Ovo-nije-prica-o-namestanju-u-nasem-fudbalu.html

Link to comment

Prazilukovici puno daju ali i puno primaju golova. Ako nasa, doduse ne najjaca ovog proleca, odbrana odoli Petku i kompaniji, mozemo se lagano vratiti u Nis sa vise nego povoljnim rezultatom.

Link to comment

Kako bi osigurali osmo mesto nama u Lucanima treba pobeda. Mozemo to i u poslednjem kolu protiv Vozdovca ali Lucanci ne bi trebali da pobede.

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...