Jump to content
IGNORED

FK Radnički Niš 2014/15


Dali_man

Recommended Posts

Moze brate!

 

Poseta blago razocaravajuca, mozda najvise 3 000 ljudi, pitanje i toliko, ravnomerno rasporedjenih sem severa. 

 

Igra onako, nije za 1-0, nije ni za 2-0, nego tu negde za 1,5-0 za nas :D, sve u svemu sa ovim timom smo rame uz rame Partizanu i Cuki, a po skromnoj proceni iznad ostalih u jsl, i igramo jedan od lepsih fudbala u ligi, pa tako ni danas nije bilo lose...

 

Odbrana bez greske, kraljevi svi po redu! Sredina -  odskace Djurickovic po meni, sve bolji i bolji, Kirgiz dao super gol i inace dobar, samo cini mi se da cesto ne odabere najbolje resenje kad je blizu protivnickog gola, ostali standardno. Zezao sam se sa drugarima kako zameni Kirgiza odmah cim je dao gol po kazni jer nije razumeo srpski i to da je mec namesten 0-0 :D Ascerica bas nece jbg, opet imao zicer glavom, mislim da ga ipak vise nece nego sto ne zna, bar se meni cini.. A i bio je cist penal nad njim, mislim da ce sudija na hladjenje zadnja 2 kola zbog nesudjenja istog!

 

Borac skromna ekipa, od zanimljivosti videsmo na terenu i Naseg bivseg spica Djerica - nabildovanija verzija Ascerica , nista posebno .

 

p.s. ne videh bre Constantina uopste , izgleda smrsao jos vise pa se ne izdvaja iz mase:)

Tako b  :thumbsup:

Link to comment
  • Replies 1.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Constantin

    251

  • Rumpelstiltskin

    194

  • Dali_man

    160

  • Матрикс

    154

Top Posters In This Topic

Posted Images

Главни утисак са меча ми је победа и нова три бода. Нисам паметан како да опишем ток утакмице. Мени је прво полувреме било слабо, и то хард кор слабо. Касније смо се пробудили. Много ми је драго да је Земљанухин постигао првенац. Ако остане у клубу, очекујем тек да га крене, здравље Боже, следеће сезоне. Нисам навикао да гледам малог Томића толико високо и агилно, и то ми се баш допало. Имао је две фине прилике, није погодио, али биће прилике. Цела та Растина филозофија нападачког фудбала ми је генерално супер. Аца је кидисао, Ђуричко стандардно добар... Сада идемо дужницима од јесенас на ноге, прилика за борбу за 8. место и повољнији жреб за Куп следеће сезоне. У игри нам је и бод за ту комбинацију, мада не сумњам да ће момци ићи на сва три. Мислим да идемо без Лакића-Пешића. Да видимо да ли ће кладионице нагло да спусте квоту на одређени фикс... То ће ''сигурно'' значити да је утакмица затворена. :wicked:

Link to comment

Mene ce na kraju najvise da bude zao Kirgiza ako ode. Decko se trudi za sve pare. Asceric je posle incidenta protiv Pazara nastavio sa popunjavanjem statistike promasaja jedne 100% sansi po utakmici. Manje smo se trudili nego obicno ali sasvim dovoljno za gol i tri boda.

 

Cacani su mogli mozda i da nam otkinu bod da su hteli malo da se nadigravaju, ali ljudi dosli po 0:0. Tako i igrali do primljenog gola, posle bilo kasno. Borjan se naigrao ko nikada do sada, doduse ne zbog napadaca Borca vec zbog pasova i duplih pasova sa nasom odbranom.

Link to comment

 

 

Осим победе и овере "математичког опстанка" у лиги, данас је Раднички изборио још једну победу. Победио је све кладионичарске марифетлуке и победио је све "неверне Томе" који се подозриво смешкају кад им се помене да Раднички игра поштено своје утакмице. Ко разуме схватиће.https://www.facebook.com/fkradnickinis.official/photos/a.1505472679722671.1073741829.1504690383134234/1572634309673174/?type=1&theater

11207296_1572634309673174_76356372877259

Link to comment

Да ли Растина захвалница значи да је вољан да остане на Чаиру? Много бих волео да је тако!

Untitled_zpszbha9qpl.jpg

Link to comment

Да ли Растина захвалница значи да је вољан да остане на Чаиру? Много бих волео да је тако!

Untitled_zpszbha9qpl.jpg

Alal mu vera na  procenu od 1000 gledalaca  :isuse:

Link to comment

Mnogo je dobro izgledalo kad su od samog pocetka utakmice Rados i Nemanja stali na centar a svi ostali presli na njihovu polovinu... Ovi se povukli svi na svoju odmah. To je stav koji nam treba, delovalo je krajnje samouvereno, ranije smo to gledali samo kad dodju Zvezda i Partizan, al na nasoj polovini terena. Samo da ostane trener  :ss1:

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...