Jump to content
IGNORED

FK Radnički Niš 2014/15


Dali_man

Recommended Posts

Ajde da te potsetim, kako je padala kvota na OFK-Voždovac..pa ? Kao i na mnogim drugim utakmicama, pa i na poslednjoj našoj protiv OFK-a u Beogradu. Kvota je padala na pobedu za nas od 3.30 na 1,90 i došao X. Pusti ti ujdurme kladioničara, pogotovu naših. A William Hill i drugi "strani-betovi", pametni...čim vide d naši nešto mućkaju, odmah skidaju sa kladionece kod njih...ukratko, ne nasedaju na njihove marifetluke.

Znam,zbog toga sam i napisao da mi je najrealnije da danas "zapnete" i osigurate opstanak (i da izbegnete baraz ) !
Link to comment
  • Replies 1.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Constantin

    251

  • Rumpelstiltskin

    194

  • Dali_man

    160

  • Матрикс

    154

Top Posters In This Topic

Posted Images

E nemojte i ovde da prenosite price o namestanju jer postaje mucno. Necu da navodim koliko smo utakmica namestili od pocetka sto po procenama kladionica a sto po procenama raznih gledaoca. Svaki put kada smo po proceni trebali da namestimo dobijenu mi smo sve drugo postigli samo nismo dobili. Koliko ljudi odustanu od tekme kada cuju da neki "obavesteni" vice da je namestena. Na kraju nema publike i nije namestena.

Danas 3:0 za nas i pun stadion !!!

Edited by MaErAkLoIJA
Link to comment

sto b, sta sam propustio ?

Погледај претходну страну.

 

Играмо поштено. Увек. -_-

Link to comment

Asceric baksuuuz !!!  Nece pa nece a da je dao gol glavom i jos jednu akciju od onih stopostotnih da smo iskoristili pogodio bi rezultat :D

Edited by MaErAkLoIJA
Link to comment

Odgledamo si utakmicu s merak....bez tenzije i nerviraciju ... jes da gi pobedimo s 1-0 al smo mogli jos pet da im munemo  ;)

Link to comment

Inace na stadionu ponovo prica da je utakmica namestena i kako mi bio merak kad smo dali go a tek kad se zavrsila utakmica :D :D :D  Jedini problem sto ce ti opet da dodju na sledecu i ponovo na sva usta da pricaju kako je namestena ... :rant:

Link to comment

Moze brate!

 

Poseta blago razocaravajuca, mozda najvise 3 000 ljudi, pitanje i toliko, ravnomerno rasporedjenih sem severa. 

 

Igra onako, nije za 1-0, nije ni za 2-0, nego tu negde za 1,5-0 za nas :D, sve u svemu sa ovim timom smo rame uz rame Partizanu i Cuki, a po skromnoj proceni iznad ostalih u jsl, i igramo jedan od lepsih fudbala u ligi, pa tako ni danas nije bilo lose...

 

Odbrana bez greske, kraljevi svi po redu! Sredina -  odskace Djurickovic po meni, sve bolji i bolji, Kirgiz dao super gol i inace dobar, samo cini mi se da cesto ne odabere najbolje resenje kad je blizu protivnickog gola, ostali standardno. Zezao sam se sa drugarima kako zameni Kirgiza odmah cim je dao gol po kazni jer nije razumeo srpski i to da je mec namesten 0-0 :D Ascerica bas nece jbg, opet imao zicer glavom, mislim da ga ipak vise nece nego sto ne zna, bar se meni cini.. A i bio je cist penal nad njim, mislim da ce sudija na hladjenje zadnja 2 kola zbog nesudjenja istog!

 

Borac skromna ekipa, od zanimljivosti videsmo na terenu i Naseg bivseg spica Djerica - nabildovanija verzija Ascerica , nista posebno .

 

p.s. ne videh bre Constantina uopste , izgleda smrsao jos vise pa se ne izdvaja iz mase:)

Edited by Kec u Nisu ljudi kec uNisu
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...