Jump to content

FK Radnički Niš 2014/15


Dali_man

Recommended Posts

  • Replies 1.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Constantin

    251

  • Rumpelstiltskin

    194

  • Dali_man

    160

  • Матрикс

    154

Top Posters In This Topic

Posted Images

...........a jos ako se uzme u obzir da igraju u gostima gde bez obzira na bolji uspeh nego prosle sezone ipak igraju dosta slabije nego kod kuce i ako se uzme nasa forma i uspeh u ovom delu sezone ipak mislim da smo veliki favoriti.

Ja bih samo pozvao na "oprez", a što se "statistike" tiče i loše igre Pazaraca u gostima..zadnje tri u gostima su dobili Lučance, Jagodince i Subotičane...

Link to comment

Ja bih samo pozvao na "oprez", a što se "statistike" tiče i loše igre Pazaraca u gostima..zadnje tri u gostima su dobili Lučance, Jagodince i Subotičane...

Dobicemo i mi Lucance u gostima pa sta ... ;)

Link to comment

Dobicemo i mi Lucance u gostima pa sta ... ;)

E pa to bi mi bio šlag na tortu...da se na stazi tamo onom debeljanu nasmejem u lice...a trešnjica na šlag bi bila Radnički - Voždovac 3-0..

Link to comment

 

Косановић: Добили смо доста батина и картона против Напретка
 

Тренер Новог Пазара Милорад Косановић рекао је да његове фудбалере чека озбиљан посао у гостима у Нишу, против Радничког, у 26. колу Супер лиге Србије

 
 
 
KOSAN-5%281%29.jpg

- Раднички игра све боље у овом делу првенства. Раније су тешке утакмице углавном губили, сада их добијају. Очекује нас озбиљан посао, али имамо своју рачуницу. Идемо да одиграмо добро и покушамо направити што бољи резултат - рекао је Косановић Радију Сто плус.

Нови Пазар је славио на последња три гостовања и заузима четврто место у елитном такмичењу са 40 бодова.

С друге стране, Раднички је непоражен у десет узастопних утакмица пред својим навијачима и држи 11. позицију на табели са 29 бодова.

Милорад Косановић због картона неће моћи да у Нишу рачуна на Милоша Тинтора и Предрага Павловића, док је Вук Сотировић повређен.

- Још неколико играча се жали на повреде, али верујем да ће играти. Добили смо доста батина и картона у прошлом колу против Напретка, па су се јавили кадровски проблеми какве раније нисмо имали. Верујем да ћу, ипак, моћи да саставим квалитетан тим - казао је Косановић.

Утакмица Радничког и Новог Пазара почиње у недељу у 17 часова на Чаиру.

http://www.zurnal.rs/fudbal/jelen-super-liga/17953/kosanovic-dobili-smo-dosta-batina-i-kartona-protiv-napretka

 

РТВНП преноси сутра меч са Чаира.

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...