Jump to content
IGNORED

FK Radnički Niš 2014/15


Dali_man

Recommended Posts

Pa zebavam te.... :bee:

Rekoh ti sinoć...malo me i stra' vata u nedelju.Šteta bi bilo da prekinemo dobar niz...

Cuti, dobro je, ja reko' postao si zevzek 

Link to comment
  • Replies 1.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Constantin

    251

  • Rumpelstiltskin

    194

  • Dali_man

    160

  • Матрикс

    154

Top Posters In This Topic

Posted Images

I ovo... Od najgore odbrane na polusezoni, s 25 primljenih golova, stigli smo do 6. najbolje odbrane u ligi, primili smo samo 4 gola na 10 utakmica, i imamo ubedljivo najjacu odbranu u prolecnom delu. A od najgoreg tima na gostovanjima na polusezoni (samo 4 osvojena boda bez pobede) sada smo na 8. mestu po ucinku u gostima u prolecnom delu, skor na 5 prolecnih gostovanja je 1-3-1!

Edited by W.F.C.
Link to comment

Pa zebavam te.... :bee:

Rekoh ti sinoć...malo me i stra' vata u nedelju.Šteta bi bilo da prekinemo dobar niz...

Ja sam bas optimiosta za nedelju. Malo ce im bude mnogo da i nas dobiju/igraju nereseno u gostima, s obzirom da su u zadnje dve utakmice kod kuce izgubili od Vojvodine, Napredak imao penal za pobedu. Nego ce bude zanimljiv nas sastav u nedelju. Dal ce Brzi malko da greje klupu?

 

Borjan - Bulatovicx2, Lakic-Pesic, Raul - Culum, Popara, Djuricko, Aca, Zemljanuhin, Pejcha

Link to comment

Cenim da će na LB biti Paja, pre nego DB....a možda krenemo i sa Brzijem umesto Pejče...sa "lažnim špicem"..doduše i ovi što ih imamo kao da su takvi... ;)

Link to comment

Cenim da će na LB biti Paja, pre nego DB....a možda krenemo i sa Brzijem umesto Pejče...sa "lažnim špicem"..doduše i ovi što ih imamo kao da su takvi... ;)

I to sto velis Moguce da Zemljanuhina gurne napred mesto Pejche a Djuricka na krilo.

Link to comment

I to sto velis Moguce da Zemljanuhina gurne napred mesto Pejche a Djuricka na krilo.

Da, da se krene ovako : Borjan,Raul,Radoš,Nemanja,Paja, Ćulum, Brzi, Djuričko, Anton, Popara, Aca...."lažni špic" ti može bude i Aca i Kirgiz i Pera Djuričković svi. Svi su brzi, pokretni, može lom da im se napravi. Svi su brzi osim Brzog...i na kraju rasta pusti Ašćerića ;) umesto Pejče a Zemljanuhin na klupu, Brzi starter kao i Ćulum... :D

Link to comment

Ma kakav Pejca, malog Mrku u prvih 11 nemamo sta da izgubimo.

Ono sto je Pjeca promasio protiv Kragujevcana je da bog sacuva, al opet ulazio je u sanse, dobro se kretao, koristio prazan prostor, a to jesu neki kvaliteti koje Mrka mali tek treba da stekne iskustvom i treninzima. Ja bi mozda pre Ascerica mesto Pejche nego Mrku malog, pogotovo jer sad imamo Zemljanuhina koji ume dobro da centrise, pa se mozda neka lopta odbije od Rocka i ode u mrezu.

Link to comment

Poruka svojim "teoretičarima zavere" fun fb stranica FK Novi Pazar.... :D

 

 

 

11150949_831136353602166_849732129551910

 

 

Edited by Legenda
Link to comment

Lepo su se setili da počnu da uzimaju za stranicu izjave i igrača drugih klubova, tako sad imamo kompletnu sliku pred mečeve. Bravo. Samo ne znam što su čekali ovoliko. Da neće Kecap da nas pojača na leto? :) 

Link to comment

Lepo su se setili da počnu da uzimaju za stranicu izjave i igrača drugih klubova, tako sad imamo kompletnu sliku pred mečeve. Bravo. Samo ne znam što su čekali ovoliko. Da neće Kecap da nas pojača na leto? :)

Ako oni ne izbore "Evropu"...a mi rešimo da je "napadamo".... ;)   Što da ne...visok,brz...mislim da je mu je prošlog leta za malo propao transfer i zastupa ga neka turska menadžerska agencija...Pa ako ne bude Galata, biće neki Rizespor, Eskišehir, Adana, Mersin ;)

Link to comment

Tintor ne igra zbog crvenog a na transfermarketu kada se udje u analizu utakmice N. Pazar i Napredak stoji da je P. Pavlovic dobio cetvrti zuti. U bans ga nema ali nema ni Tintora pa obzirom da se ceo sajt sporo sredjuje pretpostavljam da je i za njega tacno. U tom slucaju ce biti dosta oslabljeni a jos ako se uzme u obzir da igraju u gostima gde bez obzira na bolji uspeh nego prosle sezone ipak igraju dosta slabije nego kod kuce i ako se uzme nasa forma i uspeh u ovom delu sezone ipak mislim da smo veliki favoriti.

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...