Jump to content
IGNORED

FK Radnički Niš 2014/15


Dali_man

Recommended Posts

  • Replies 1.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Constantin

    251

  • Rumpelstiltskin

    194

  • Dali_man

    160

  • Матрикс

    154

Top Posters In This Topic

Posted Images

Sve u svemu gre'ota za Kg, ok i ekipa i ljudi, i nama bre blizu da se ode i pogleda utakmica...

Al' ajd sad tu nam je od jeseni Surdulica kao zamena ;)

 

P.s. Kako li nas ovaj Kronos pronadje i ovde ne ide mi u glavu :) ( neko medju nama nije nas :))

Link to comment

Iz cele price oko odlazaka i dolazaka upadljiv je primer Kesica, covek jedini ima ugovor na 3 godine (ili je jedan od retkih) a evo ga sad treci golman trenutno i tu je i dalje. Svaka cast.

Link to comment

Iz cele price oko odlazaka i dolazaka upadljiv je primer Kesica, covek jedini ima ugovor na 3 godine (ili je jedan od retkih) a evo ga sad treci golman trenutno i tu je i dalje. Svaka cast.

Pa tu je , jer se tesko odvaja od gol linije :D

Inace kao lik skroz ok, nema greske.

Link to comment

Ima li neki znalac da ni prosvetli, sta je starije za tabelu na kraju u slucaju istog broja bodova, gol razlika ili medjusobni skor ?

Edited by Rumpelstiltskin
Link to comment

Ima li neki znalac da ni prosvetli, sta je starije za tabelu na kraju u slucaju ustog broja bodova, gol razlika ili medjusobni skor ?

Šta si sad naumio da premeravaš ? Mi nećemo da se nadgornjavamo ni sa kim...bićemo na kraju 10.  :0.6:

Link to comment

2.30   2.95   3.25

 

Interesantno je da su po kladionicama sanse Vozdovca u Subotici iste ko Pazarcima u Nisu ...

Link to comment

2.30   2.95   3.25

 

Interesantno je da su po kladionicama sanse Vozdovca u Subotici iste ko Pazarcima u Nisu ...

Voždovčani ne mogu da "završe" sa Spartakom, jer bi ih to, mislim na Spartak odvelo pravac u PLS..Pazarci loši na strani, baš kao i mi što smo bili...jedva čekamk nedelju...

Link to comment

Voždovčani ne mogu da "završe" sa Spartakom, jer bi ih to, mislim na Spartak odvelo pravac u PLS..Pazarci loši na strani, baš kao i mi što smo bili...jedva čekamk nedelju...

 

Al me zaebavas ?!  

Zadnjih 5 kola 3  1  1 na strani ... Ili si pa postao zevzek ...

Link to comment

Al me zaebavas ?!  

Zadnjih 5 kola 3  1  1 na strani ... Ili si pa postao zevzek ...

Pa zebavam te.... :bee:

Rekoh ti sinoć...malo me i stra' vata u nedelju.Šteta bi bilo da prekinemo dobar niz...

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...