Jump to content
IGNORED

FK Radnički Niš 2014/15


Dali_man

Recommended Posts

 

 

 

Valentić napustio Radnički: Došao sam da pomognem, to ne mogu s klupe  

Nikola Valentić napustio je ekipu Radničkog iz Niša. Desni bek sa bogatom inostranom karijerom i epitetom velikog pojačanja učinio je to nakon utakmice 24. kola Jelen Super Lige protiv Napretka, u kojoj se nije našao u sastavu.

N-valentic.jpg 

Sportski direktor Radničkog Marko Jovanović potvrdio je danas da je Nikola Valentić napustio Radnički.

 

-Zahvaljujem se Nikoli na svemu što je učinio za naš klub. On je izrazio nezadovoljstvo svojim statusom Kao principijelna ustanova odlučili smo da raskinemo ugovor sa njim. Valentić više nije član Radničkog. Ovom prilikom poželeo bih mu puno sreće u nastavku karijere.

 

Nekadašnji fudbaler OFK Beograda, Anžija, Alanije, Jagodine i drugih klubova, odigrao je u dresu Radničkog samo 213. minuta. U bogatoj karijeri odigrao je 197 utakmica, na kojima je postigao tri gola.

 

– S obzirom na moje godine, profesionalizam, iskustvo i inostranu karijeru, smatram da zaslužujem više poštovanja. To sam dokazao mojom igrom i zalaganjem. Posle godinu dana pauze sam se vratio u punoj snazi što se moglo videti u poslednjoj utakmici i smatrao sam da treba tako da nastavim. Jednostavo njihova perspektiva je drugačija i nisu smatrali da zaslužujem mesto u prvom sastavu, mene je to uvredilo, jer ipak sam došao u klub da pomognem da izborimo opstanak, a ne zbog ličnih interesa. Igrao sam u inostranstvu osam godina i mogu da doprinesem svojim iskustvom, a to mogu samo sa terena, ne sedeći na klupi, rekao je Nikola Valentić.

 

Tekst: Građanin.rs

 
 

 

Nije igrao kao da ima toliko iskustva. Ja bih njegovu igru okarakterisao nit smrdi nit mirise. Nekonkretan u napadu a ne bas pouzdan u odbrani. Nije on kiksirao bar ne nesto drasticno ali nije neko sa kim smo dobili neki kvalitet. Kad igra Petrovic znas da ne mozes da ocekujes neku ofanzivnu igru ali zato si u odbrani siguran. Polako i on krece u napad ali njega treba definitivno sacekati jer je do sada uglavnom igrao na poziciji centralnog beka. U slucaju Valentica trebalo je i njega cekati da udje u pravu formu ali nama je taj kvalitet i forma trebala odmah. Ako se ceka onda je to sasvim sigurno Petrovic jer je vise zasluzio i igrama i odnosom prema klubu, ma zasluzio je svim svojim bicem. Ovaj bi se razigrao i smugnuo na leto kao sto ce mnogi. Neka ide i Petrovic ali on je zasluzio uz svu zahvalnost kako kluba tako i navijaca.

 

Znaci putuj Valenticu i ne brini za manastir !

Link to comment
  • Replies 1.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Constantin

    251

  • Rumpelstiltskin

    194

  • Dali_man

    160

  • Матрикс

    154

Top Posters In This Topic

Posted Images

Nije igrao kao da ima toliko iskustva. Ja bih njegovu igru okarakterisao nit smrdi nit mirise. Nekonkretan u napadu a ne bas pouzdan u odbrani. Nije on kiksirao bar ne nesto drasticno ali nije neko sa kim smo dobili neki kvalitet. Kad igra Petrovic znas da ne mozes da ocekujes neku ofanzivnu igru ali zato si u odbrani siguran. Polako i on krece u napad ali njega treba definitivno sacekati jer je do sada uglavnom igrao na poziciji centralnog beka. U slucaju Valentica trebalo je i njega cekati da udje u pravu formu ali nama je taj kvalitet i forma trebala odmah. Ako se ceka onda je to sasvim sigurno Petrovic jer je vise zasluzio i igrama i odnosom prema klubu, ma zasluzio je svim svojim bicem. Ovaj bi se razigrao i smugnuo na leto kao sto ce mnogi. Neka ide i Petrovic ali on je zasluzio uz svu zahvalnost kako kluba tako i navijaca.

 

Znaci putuj Valenticu i ne brini za manastir !

U pravu si....uostalom Nikola je angažovan da pomogne timu kao igrač, a za šefa stručnog štaba je izabran Milan Rastavac. On to, kako vidimo radi vrlo uspešno i verujem da je doneo ispravnu odluku kada je odlučio  kojih 11 momaka  će prvo upisati u protokol...Žao je i meni što se rastaje Valenta sa našim klubom ovako ali sam je izabrao...i... srećan mu put.

Link to comment

Nije igrao kao da ima toliko iskustva. Ja bih njegovu igru okarakterisao nit smrdi nit mirise. Nekonkretan u napadu a ne bas pouzdan u odbrani. Nije on kiksirao bar ne nesto drasticno ali nije neko sa kim smo dobili neki kvalitet. Kad igra Petrovic znas da ne mozes da ocekujes neku ofanzivnu igru ali zato si u odbrani siguran. Polako i on krece u napad ali njega treba definitivno sacekati jer je do sada uglavnom igrao na poziciji centralnog beka. U slucaju Valentica trebalo je i njega cekati da udje u pravu formu ali nama je taj kvalitet i forma trebala odmah. Ako se ceka onda je to sasvim sigurno Petrovic jer je vise zasluzio i igrama i odnosom prema klubu, ma zasluzio je svim svojim bicem. Ovaj bi se razigrao i smugnuo na leto kao sto ce mnogi. Neka ide i Petrovic ali on je zasluzio uz svu zahvalnost kako kluba tako i navijaca.

 

Znaci putuj Valenticu i ne brini za manastir !

10 utakmica i samo 4 primljena gola, uglavnom bez njega. Ako moze doskorasnji prvi golman da gleda, celu polusezonu, utakmice sa tribina, mogao je i on sa klupe. Da je zasluzio, igrao bi garant, ovako, srecan put.

Link to comment

Ovog proleca:

 

Radnicki Nis kuci          6   4   0    13:4

Novi Pazar u gostima   4   3   3    10:7

 

Bice ovo jako interesantan mec. Jedva cekam da vidim sta ce kazu bookmejkeri ;) 

Link to comment

Ljudi ja spojio prvu smenu pa pravo sa posla u Kg, pa opet prva i onda tek sad da iznesem poneki utisak....

 

Kragujevcani skroz ljubazni zaista, od obicnih ljudi na stadionu, preko redara i svih ostalih, hvale igru naseg tima i pricaju kako je kod njih sin preCednika nam drzave u gradu Kg-u zavrnuo sve slavine, pa tako ni za njihov Radnicki nema nista, i kazu da je kod njih nakon prodaje Filipa Kostica za ozbiljne pare u Holandiju sve krenulo nizbrdo, i da se jos ne zna ko se koliko ugradio a klub krenuo nizbrdo..

 

Publike nigde, jbg ljudi se pomirili, nas skoro pa isto kao ostatak stadiona, djavoli za pohvalu, ne odustaju ljudi, dobro se zabavljali i pevali sve vreme.

 

Igru ste lepo analizirali, ja cu ono sto vam je promaklo da naglasite, mnogo ali mnooogo tecnije sa Poparom i Djurickovicem u odnosu na Culuma i Kolarevica, sto je naravno i bilo ocekivano. 

 

I propustiste da spomenete levog nam beka Bulatovica , zaista ne znam zasto on jos uvek igra pored Pavlovica, i nadam se da posle onog poteza kod primljenog gola na klupu malo za promenu.

 

 

Sve u svemu tesko ce Pazar i do boda na Cairu.

 

i P.s. Constantin bogami smrsao ;)

Link to comment

Ljudi ja spojio prvu smenu pa pravo sa posla u Kg, pa opet prva i onda tek sad da iznesem poneki utisak....

 

Kragujevcani skroz ljubazni zaista, od obicnih ljudi na stadionu, preko redara i svih ostalih, hvale igru naseg tima i pricaju kako je kod njih sin preCednika nam drzave u gradu Kg-u zavrnuo sve slavine, pa tako ni za njihov Radnicki nema nista, i kazu da je kod njih nakon prodaje Filipa Kostica za ozbiljne pare u Holandiju sve krenulo nizbrdo, i da se jos ne zna ko se koliko ugradio a klub krenuo nizbrdo..

 

Publike nigde, jbg ljudi se pomirili, nas skoro pa isto kao ostatak stadiona, djavoli za pohvalu, ne odustaju ljudi, dobro se zabavljali i pevali sve vreme.

 

Igru ste lepo analizirali, ja cu ono sto vam je promaklo da naglasite, mnogo ali mnooogo tecnije sa Poparom i Djurickovicem u odnosu na Culuma i Kolarevica, sto je naravno i bilo ocekivano. 

 

I propustiste da spomenete levog nam beka Bulatovica , zaista ne znam zasto on jos uvek igra pored Pavlovica, i nadam se da posle onog poteza kod primljenog gola na klupu malo za promenu.

 

 

Sve u svemu tesko ce Pazar i do boda na Cairu.

 

i P.s. Constantin bogami smrsao ;)

 

Citam ti post i uzivam i onda ga opravi na kraj  :lolol:

Link to comment

Ovog proleca:

 

Radnicki Nis kuci          6   4   0    13:4

Novi Pazar u gostima   4   3   3    10:7

 

Bice ovo jako interesantan mec. Jedva cekam da vidim sta ce kazu bookmejkeri ;)

Ja cenim kec ko vrata - a ti kako oces :D

Link to comment

Citam ti post i uzivam i onda ga opravi na kraj  :lolol:

Ali, ovo pivo...kao onaj sprej na utakmicu. Poprskaš čoveka i on, i ako se do tad previjao od bola i davao poslednje znake života, osmah ustaje "ko nov"...Ovde čim spomeneš pivo...ljudi naprosto, nestanu... :isuse:

 

Ja cenim kec ko vrata - a ti kako oces :D

Nemaš ti pojma koliko smo mi talentovani da sami zaseremo kad se najmanje očekuje... :s_a:

Link to comment

Ljudi ja spojio prvu smenu pa pravo sa posla u Kg, pa opet prva i onda tek sad da iznesem poneki utisak....

 

Kragujevcani skroz ljubazni zaista, od obicnih ljudi na stadionu, preko redara i svih ostalih, hvale igru naseg tima i pricaju kako je kod njih sin preCednika nam drzave u gradu Kg-u zavrnuo sve slavine, pa tako ni za njihov Radnicki nema nista, i kazu da je kod njih nakon prodaje Filipa Kostica za ozbiljne pare u Holandiju sve krenulo nizbrdo, i da se jos ne zna ko se koliko ugradio a klub krenuo nizbrdo..

 

Publike nigde, jbg ljudi se pomirili, nas skoro pa isto kao ostatak stadiona, djavoli za pohvalu, ne odustaju ljudi, dobro se zabavljali i pevali sve vreme.

 

Igru ste lepo analizirali, ja cu ono sto vam je promaklo da naglasite, mnogo ali mnooogo tecnije sa Poparom i Djurickovicem u odnosu na Culuma i Kolarevica, sto je naravno i bilo ocekivano. 

 

I propustiste da spomenete levog nam beka Bulatovica , zaista ne znam zasto on jos uvek igra pored Pavlovica, i nadam se da posle onog poteza kod primljenog gola na klupu malo za promenu.

 

 

Sve u svemu tesko ce Pazar i do boda na Cairu.

 

i P.s. Constantin bogami smrsao ;)

Opa, pale sankcije na zimicu - aferim  :s_dj:

Link to comment

Voodoo zar to nije bio slag na torti sto se tice posta, tj ona tresnjica na slagu ;)         

 

A Constantine ono kad si snimao publiku ono salutiranje od mene kad sam bio izdvojen iz mase ti je odobravanje za pivo, pa valjda si shvatio, samo se seti ;)

Link to comment

Voodoo zar to nije bio slag na torti sto se tice posta, tj ona tresnjica na slagu ;)         

 

A Constantine ono kad si snimao publiku ono salutiranje od mene kad sam bio izdvojen iz mase ti je odobravanje za pivo, pa valjda si shvatio, samo se seti ;)

On ne shvaca salutiranje - gajba `ladnog zajecarskog je vec opipljiva :P

Edited by kronostime
Link to comment

Voodoo zar to nije bio slag na torti sto se tice posta, tj ona tresnjica na slagu ;)         

 

A Constantine ono kad si snimao publiku ono salutiranje od mene kad sam bio izdvojen iz mase ti je odobravanje za pivo, pa valjda si shvatio, samo se seti ;)

Ne znam koji taj Kostadin....Konstantin... :s_c:

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...