Jump to content

FK Radnički Niš 2014/15


Dali_man

Recommended Posts

 

+1

najvise namestaju, jebao ih palma

:mad: nece da moze

 

 

 

bez zajebancije, ne verujem da ce spartak ispasti zbog toleta, vozdovac i jagodina imaju neku kintu i zaledjinu

ostaje neko iz trougla napredak, borac, nis ili eventualno donji srem, al opet mislim da i ovi poslednji imaju tu neku jacu politicko/kriminalnu zaledjinu

Po svemu sudeci Nis ce da se izvuce. Jos jedna pobeda i remi mislim da garantuju opstanak a imamo tim koji moze da iznese i vise. Jeste da se sada uplicu i sudije, mito i korupcija su opste prisutni ali matematika je neumoljiva. Ona kaze da samo cudo moze da nas baci u baraz. Sto se tice Borca to je jako kvalitetna ekipa i isto kao i nas ako neko sprca iz FSS i sudijske organizacije mozda se nadje u baraz. Objektivno Radnicki Kg., Napredak i Vozdovac uz Donji Srem imaju najslabiji kvalitet ekipe. Nisu u nekoj formi i mislim da je ako odlucuje samo fudbal najrealnijie da neko od njih zauzme tri mesta od pozadi.  Spartak necu da pominjem da ne malerisem jer ne bih volio da ispadnu a objektivno po kvalitetu su u donjem delu tabele. Kako rece Pbg sa puno projeva mozda i zbog Toleta ali nekako ih ne vidim u drugoj ligi.

 

Pored Kragujevca ja bih licno volio Vozdovac i Donji Srem.  Vozdovac iz razloga jer je jos jedan u nizu Bg klubova i zbog cinjenice da stadion kao i u slucaju D. Srema nije siguran kada se igraju utakmice sa blizancima pa se igra na neutralnom terenu. Na taj nacin ovo takmicenje dobija jos vise na neregularnosti. Takodje i zbog cinjenice da ukupan broj navijaca oba kluba moze da popuni nasu lozu sa novinarskom i to jedva.

 

Napredak je klub koji nam obezbedjuje derbi juzne pruge i koji mogu da pratim jer je blizu. Isto vazi i za Jagodinu. Mnogo ih ne volim ali bih radije njih u ligi nego li Vozdovac, D. Srem, Lucane, Bezanije i sl... Zao mi je i Kragujevca ali sta ces. Ono sto je presudno kod nas je neravnopravnost i neregularnost. Zato svi zele Napredak, Jagodinu... u nizi rang. Do negde razumem ali opet nisu oni nikakvi bauci. I Jagodina i Napredak sa Bojicem i Mirosavljevicem, Reganom... nisu bili dominantni i uvek smo se cerali. Nama fali samo malo stabilniji klub od ovog trenutno i lako se hvatamo u kostac sa svima. I Napredak i Jagodina prikupe uvek vise publike nego li Lucani pa ipak ako cemo u interesu sporta onda je realno da gledamo ovako.

Edited by MaErAkLoIJA
Link to comment
  • Replies 1.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Constantin

    251

  • Rumpelstiltskin

    194

  • Dali_man

    160

  • Матрикс

    154

Top Posters In This Topic

Posted Images

Taman posla da volim da "grebići" ispadnu, naprotiv....ali Borac ide na gostovanje Napretku,nama,Voždovcu..dolazi im Pazar, Partizan..koliko boda mogu da osvoje....?

Edited by Legenda
Link to comment

Taman posla da volim da "grebići" ispadnu, naprotiv....ali Borac ide na gostovanje Napretku,nama,Voždovcu..dolazi im Pazar, Partizan..koliko boda mogu da osvoje....?

Borac je kvalitetniji i od Napretka i Vozdovca i po svemu sudeci ce ti okrsaji i da odluce. Verujem da Partizan sigurno nece da pusti Borac cak i ako mu ne budu trebali bodovi tada zbog Milinkovica i Vozdovca.

Sledece kolo ce verujem mnogo toga da kaze i mnogo ce se jasnije videti u kom pravcu sve to ide. Poceli su cudni rezultati a verujem da ce biti sve cudniji do kraja.

Link to comment

Borac je kvalitetniji i od Napretka i Vozdovca i po svemu sudeci ce ti okrsaji i da odluce. Verujem da Partizan sigurno nece da pusti Borac cak i ako mu ne budu trebali bodovi tada zbog Milinkovica i Vozdovca.

Sledece kolo ce verujem mnogo toga da kaze i mnogo ce se jasnije videti u kom pravcu sve to ide. Poceli su cudni rezultati a verujem da ce biti sve cudniji do kraja.

E pa Mare, ne dokazujemo mi ovde "teoriju" ako je a=b...a ...b=c...onda je ... a=c...Znači nema u našoj ligi logike. Ako Borac može da "smalti" Vošu u sred N.Sada a Voždovac i Jagodinu i Vošu, onda stvarno Napretku "ne gine" PLS. Ali N.Pazar je igrao nerešeno i sa Kragujevce i sa Napretkom...Napredak ima Borca kod kuće i već tu mogu da zamene mesta na tabeli, jeste da ide Voždovcu, pa ima Partizan, ide u Pećince i na kraju Rad...Mislim da će na kraju iati više bodova od Borca.

Link to comment

Danas je na konferenciji predsednik kluba došao prvi. Malo poćaskasmo pre početka. Kaže garantuje da Radnički osvaja najmanje još 10 bodova do kraja sezone. :) Kako god bilo, raspoloženje je sjajno i niko ne brine oko opstanka, ali isto, još važnije, niko ne tvrdi da su osigurali sada opstanak. 

Link to comment

E pa Mare, ne dokazujemo mi ovde "teoriju" ako je a=b...a ...b=c...onda je ... a=c...Znači nema u našoj ligi logike. Ako Borac može da "smalti" Vošu u sred N.Sada a Voždovac i Jagodinu i Vošu, onda stvarno Napretku "ne gine" PLS. Ali N.Pazar je igrao nerešeno i sa Kragujevce i sa Napretkom...Napredak ima Borca kod kuće i već tu mogu da zamene mesta na tabeli, jeste da ide Voždovcu, pa ima Partizan, ide u Pećince i na kraju Rad...Mislim da će na kraju iati više bodova od Borca.

I Napredak je dobio Vošu u gostima :)

 

Nešto je trulo u JSL :D 

Link to comment

E pa Mare, ne dokazujemo mi ovde "teoriju" ako je a=b...a ...b=c...onda je ... a=c...Znači nema u našoj ligi logike. Ako Borac može da "smalti" Vošu u sred N.Sada a Voždovac i Jagodinu i Vošu, onda stvarno Napretku "ne gine" PLS. Ali N.Pazar je igrao nerešeno i sa Kragujevce i sa Napretkom...Napredak ima Borca kod kuće i već tu mogu da zamene mesta na tabeli, jeste da ide Voždovcu, pa ima Partizan, ide u Pećince i na kraju Rad...Mislim da će na kraju iati više bodova od Borca.

Vala sve je moguce... ;) :D

Link to comment

Vala sve je moguce... ;) :D

Ali...da li je moguće d ami "puknemo" protiv Pazara...da li je Pazar odustao od Evropi ili još uvek ima šanse..?

Link to comment

Danas je na konferenciji predsednik kluba došao prvi. Malo poćaskasmo pre početka. Kaže garantuje da Radnički osvaja najmanje još 10 bodova do kraja sezone. :) Kako god bilo, raspoloženje je sjajno i niko ne brine oko opstanka, ali isto, još važnije, niko ne tvrdi da su osigurali sada opstanak. 

S' moje tačke gledišta, realno je da se uzme 10 bodova do kraja :)  Pazar, Borac i Voždovac kući......i jedan bod u gostima

Link to comment

Mislim da Pazar moze u najboljem slucaju da nam uzme bod i to ako bas lose igramo. Podizemo formu i momci su sve opusteniji i sigurniji. Ne vidim ni posle ove utakmice da je neko pao u formi pa mislim da jos nismo dostigli nas zenit. Pazarcima ce biti mnogo tesko u nedelju ali boze moj lopta je okrugla. Ne igra im Tintor koji nam je uvek mnogo problema pravio i bez njega mnogo gube na visini.

Mislim da je optimizan dobar i potreban ali je neozbiljno prognozirati 10 boda do kraja pogotovu od predsednika kluba. Igra se utakmica za utakmicom i nema potrebe da se stvaraju neke tenzije.

Link to comment

Mislim da je optimizan dobar i potreban ali je neozbiljno prognozirati 10 boda do kraja pogotovu od predsednika kluba. Igra se utakmica za utakmicom i nema potrebe da se stvaraju neke tenzije.

To je bilo u neformalnom razgovoru...tako da nije mu za zameriti. Evo mi radimo neke, mnogo "zvaničnije" analize...neka ga, merak čoveku i ja bi d asam na njegovom mestu....

Link to comment

Ma off the record bre, neformalno ćaskanje. Ozbiljan je on čovek da prognozira. Mislim da je najbolje ići utakmicu po utakmicu, možda na kraj i Evropu izborimo, srpska je ovo liga :D 

Link to comment

Ali...da li je moguće d ami "puknemo" protiv Pazara...da li je Pazar odustao od Evropi ili još uvek ima šanse..?

Pored onakve Vojvodine, Pazarci bi trebali lagano da dodju do 4. mesta. Sledece kolo Vojvodina igra sa Partizanom, Rad sa Zvezdom tako da poraz od nas nece mnogo da ih zaboli  ;)

Link to comment

 

 

Valentić napustio Radnički: Došao sam da pomognem, to ne mogu s klupe  

Nikola Valentić napustio je ekipu Radničkog iz Niša. Desni bek sa bogatom inostranom karijerom i epitetom velikog pojačanja učinio je to nakon utakmice 24. kola Jelen Super Lige protiv Napretka, u kojoj se nije našao u sastavu.

N-valentic.jpg 

Sportski direktor Radničkog Marko Jovanović potvrdio je danas da je Nikola Valentić napustio Radnički.

 

-Zahvaljujem se Nikoli na svemu što je učinio za naš klub. On je izrazio nezadovoljstvo svojim statusom Kao principijelna ustanova odlučili smo da raskinemo ugovor sa njim. Valentić više nije član Radničkog. Ovom prilikom poželeo bih mu puno sreće u nastavku karijere.

 

Nekadašnji fudbaler OFK Beograda, Anžija, Alanije, Jagodine i drugih klubova, odigrao je u dresu Radničkog samo 213. minuta. U bogatoj karijeri odigrao je 197 utakmica, na kojima je postigao tri gola.

 

– S obzirom na moje godine, profesionalizam, iskustvo i inostranu karijeru, smatram da zaslužujem više poštovanja. To sam dokazao mojom igrom i zalaganjem. Posle godinu dana pauze sam se vratio u punoj snazi što se moglo videti u poslednjoj utakmici i smatrao sam da treba tako da nastavim. Jednostavo njihova perspektiva je drugačija i nisu smatrali da zaslužujem mesto u prvom sastavu, mene je to uvredilo, jer ipak sam došao u klub da pomognem da izborimo opstanak, a ne zbog ličnih interesa. Igrao sam u inostranstvu osam godina i mogu da doprinesem svojim iskustvom, a to mogu samo sa terena, ne sedeći na klupi, rekao je Nikola Valentić.

 

Tekst: Građanin.rs

 
 
Edited by ackonish
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...