Jump to content

FK Radnički Niš 2014/15


Dali_man

Recommended Posts

  • Replies 1.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Constantin

    251

  • Rumpelstiltskin

    194

  • Dali_man

    160

  • Матрикс

    154

Top Posters In This Topic

Posted Images

Konačno smo razbili maler i pobedili u gostima. Kragujevčani, kao po običaju, prijatni i predusretljivi. Pejča... :isuse: ...ispromašivali smo se za "primer". Ovoliko šansi nismo stvorili u celoj sezoni. Prvu loptu je u rukama imao Borjan u 26. minutu..bio je najnezaposleniji čovek na terenu, što se ne može reći za odbranu Kragujevčana, koja je povremeno izgledala smešno sa svojim paničnim intervencijama. Mislio sam da će "ubiti" nekog svog  u onom paničnom izbijanju lopte..Ekipa Kragujevca "tanka" i verovatno je "prosejana" i njihov "strateg" je ukazao šansu mladjim igračima. Uostalom sttrelac gola, kako čuh na konferenciji za štampu je 98. godište,

Ono što je Pejča danas promašio.....strašno. Da je to Ašćerić promašio...kuku nama na forumu od "pojedinaca"...(Dali-ja ;) ) Djuričkovićeva dobra partija,Poparina a Aca-kapiten je posle bacanja u nesvest svog čuvara u prvom poluvremenu u drugom dobio novog...no ni on nije bolje prošao. Prvi gol iz gužve, kao što rekoh odbrana Kragujevčana "skup paničara" koji su sami sebi dali gol. Drugi gol...akcija "tika-taka" Popara gol... :0.6:

Radoš nervozan dobio karton...gledalaca...familije fudbalera, sekjuriti i 50-60 Meraklija...sve ukupno 100. Nego ajde nek bude 200 ali sa sve obezbedjenje i skupljača lopti...

Link to comment

Ono što je Pejča danas promašio.....strašno. Da je to Ašćerić promašio...kuku nama na forumu od "pojedinaca"...(Dali-ja ;) ) 

Oprosti, ja sam prvi bio za to da Asceric igra od starta i predvidjao  mu hattrick. Imas uteftereno par stranica unazad  :sleep:

 

Zemljanuhin? Delovao mi prilicno agilno na snimku.

Link to comment

Oprosti, ja sam prvi bio za to da Asceric igra od starta i predvidjao  mu hattrick. Imas uteftereno par stranica unazad  :sleep:

 

Zemljanuhin? Delovao mi prilicno agilno na snimku.

Aha...sećam se..het-trik a 1:2 jel tako beše.... :P

Link to comment

Извештај са Крагујевачке телевизије, који је мање више исти као и са спортнетворка али уз конференцију за новинаре.

Link to comment

Aha...sećam se..het-trik a 1:2 jel tako beše.... :P

To sam ja samo naveo Rumplenstrin...Voodoa da pogodi tacan rezultat. Nadam se da je uzeo na kladionici koju crvenu, i da ce da me se seti  :whistle:

 

Bitno da je Pejcha uspesno i vesto izbegavao ofsajd zamke, ce da valjda bar jos jedan do kraja karijere :D

Link to comment

Zemljanuhin je stvarno "štrikao" po terenu ali postaje već otužno što mu neki naši igrači neprestano viču da da loptu..ne davi je on ništa više od njih samih.

Link to comment

11124827_396718193848139_1042999288_n.jp

 

 

 

Devojka u sredini (dobrih 1,80) je PR Radničkog iz Kragujevca. SA osmehom je ispunjavala sve naše zahteve, rešavala naše molbe. Mi smo u poslednjem momentu se pojavili na "Čika Dači" ni sat vremena pre početka utakmice, kada je bilo kasno za sve akreditacije. Mislite da je bilo problema...uz osmeh je sve rešeno..Svaka čast Kragujevčani. Svaka čast i za uredjeni stadion, što se tiče službenih prostorija, svlačionica, press sale, toaleta...imali smo šta da vidimo.

Link to comment

11124827_396718193848139_1042999288_n.jp

 

 

 

Devojka u sredini (dobrih 1,80) je PR Radničkog iz Kragujevca. SA osmehom je ispunjavala sve naše zahteve, rešavala naše molbe. Mi smo u poslednjem momentu se pojavili na "Čika Dači" ni sat vremena pre početka utakmice, kada je bilo kasno za sve akreditacije. Mislite da je bilo problema...uz osmeh je sve rešeno..Svaka čast Kragujevčani. Svaka čast i za uredjeni stadion, što se tiče službenih prostorija, svlačionica, press sale, toaleta...imali smo šta da vidimo.

Zivota mi nisam hteo nista da prokomentarisem, al mi ruka sama krenula ka misu  :D

 

Sad ozbiljno, snimak koji je postavio Matrix je isao i na SOS kanalu, samo se, za razliku od drugih reportaza, nisu udostojili da puste konferenciju za stampu.

Edited by Dali_man
Link to comment

Svaka čast Kragujevčani. Svaka čast i za uredjeni stadion, što se tiče službenih prostorija, svlačionica, press sale, toaleta...imali smo šta da vidimo.

Lepo, devedesetih je licilo na ruinu, bar tribine, sad i to deluje bolje sa postavljenim stolicama... Steta za taj klub, ali nadam se da se brzo vrate u ligu, da se nadju bolji ljudi koji ce da ih povedu napred.

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...