Jump to content
IGNORED

FK Radnički Niš 2014/15


Dali_man

Recommended Posts

Inace vise nisam siguran ni u sta kada su u pitanju nasi navijaci. Ove godine su me samo negativno iznenadjivali.

Razmisljao sam malo o igracima koji bi mogli da ostanu sledece sezone jer mislim da sigurno odlaze Borjan, Bulatovic, Brzi, Popara, Culum... Jeste da je to kostur tima koji je u velikoj ili najvecoj meri zasluzan za igre koje klub pruza ipak nisu nezamenjljivi kao sto je bio slucaj sa Cakijem. Sada smo promenili nacin igre i menjamo polako mentalitet. Cak bih rekao zavidno brzo menjamo mentalitet jer ovaj tim i ono sto ja pamtim ne moze u mnogo cemu da se poredi sem u efikasnosti. Znam da je rano za ovaj post i da ce tu svasta da se izdesava ali ako se sacuvaju Petrovic, Djordjevic, Aca, Djurickovic, Zemljanuhin, Asceric od koga ocekujem napredak i to vrlo brzo, mislim da cemo imati sasvim zavidan sastav za sledecu sezonu tj. kostur. Uz dva, tri adekvatna pojacanja i nadolazece igrace mislim da cu dosta manje da strepim nego li do sada.

Do kraja prvenstva imamo OFK i N.Pazar kao jace protivnike ali N.Pazar dolazi kod nas pa ocekujem tesku utakmicu ali i pobedu. Sa druge strane u Bg kod Ofkovaca ce biti zajebano jer mislim da ih tamo nismo ni jednom pobedili i da su nas gotovo svaki put pokrali kada nas nisu nadigrali. Takodje mislim i da smo ih kuci samo jednom pobedili ali nisam siguran. Radnicki Kg bi trebali da resimo mada ako do tada ne budu ispali i budu imali neku nadu za opstanak bice cupavo. Takodje Vozdovac zadnja kod nas, sledecu valjda igramo u goste protiv Lucana ili Kg pa Lucani. Ako dobijemo Lucane tj jednu u gostima mi smo zacementirali opstanak po meni. Ne mora nista da znaci ali ako ne bude vecih kikseva kao sto je npr sledeca utakmica...

Link to comment
  • Replies 1.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Constantin

    251

  • Rumpelstiltskin

    194

  • Dali_man

    160

  • Матрикс

    154

Top Posters In This Topic

Posted Images

pa dobro, posto smo ocigledno navuceni na lajk, realno, eto, moz se nagradimo sa X u quote i eto tebi jedan za komentar, al ne mogu u quote jer neam pametan telefon, nego cukam s glup

Link to comment

pa dobro, posto smo ocigledno navuceni na lajk, realno, eto, moz se nagradimo sa X u quote i eto tebi jedan za komentar, al ne mogu u quote jer neam pametan telefon, nego cukam s glup

Jeste ali moras da kopiras tekst i zamisli da imas deset lajka. Nije lose sto se tice aktivnosti na forumu ali sto se tice prakticnosti to bas i nije srecno resenje. Zamisli da treba da preskaces stranicu jer je cela u iksicima ..... Ali dobro koga nema bez njega se moze.

Link to comment

Mislim da neće biti mnogo publike.....niti neke posebne atmosfere. Malo sam razočaran u domaću publiku.

Ја колико памтим, сваке године на рођендан је био слободан улаз на све трибине. Да ли ће и сада, не знам, али очекујем. С обзиром на лепо време, очекујем и најбољу посету овог пролећа.

 

Pozdrav drugari...evo i mene u serijalu "Povratak Otpisanih"  :D   

 

Nadam se da ce mo i dalje da se lepo druzimo i da suprostavljamo misljenaj sve u korist naseg Reala. 

 

Neke znam,neke ne znam...a neki su se bogami i maskirali....al ce se prepoznamo valjda   :s_a:

 

Добродошао! ;)

Ja prepoznao Konstantina to nije bilo tesko i Nisliju po isečcima iz Narodnih a ostale jos ubadam.

А ја се баш трудио да останем камуфлиран... :lol: А немогуће да не можеш да препознаш Рампелсилскина, погледај само тај јединствени стил писања, то прожимање ироније кроз реченице... :lol:

 

Uz dva, tri adekvatna pojacanja i nadolazece igrace mislim da cu dosta manje da strepim nego li do sada.

Моје искуство казује да се никада не очекују само два-три појачања, јер без обзира и на најаве, а тако је било и зимус, без седам-осам играча, ми нисмо одрадили прелазни рок. :happy:

Link to comment

Napredak - Radnicki kg - Novi Pazar. 7-9 bodova za ladjenje yaya u zadnja 4. kola  ;)

Tesko da sa 30 bodova mozemo da obezbedimo opstanak... 33-34 je mislim sasvim dovoljno ...

Link to comment

Tesko da sa 30 bodova mozemo da obezbedimo opstanak... 33-34 je mislim sasvim dovoljno ...

Ocekujem neki bod i u zadnja 4 kola. 32 je bio dovoljno u prethodnih par prvenstava da se bude iznad 14. mesta. Ne vidim mogucnost da se Radnicki kg i Vozdovac izvuku, ipak su najslabiji realno. Ostalo je samo da se izbegne baraz.

Link to comment

Neko u proslom zivotu bese kacio analizu tj. raspored nasih konkurenata do kraja prvenstva, ne secam se kakav komsije bese imaju raspored ... Ex Gure ?

Link to comment

Neko u proslom zivotu bese kacio analizu tj. raspored nasih konkurenata do kraja prvenstva, ne secam se kakav komsije bese imaju raspored ... Ex Gure ?

Zajeban, s nas, s Pazarci, Borac, Srem, Partizan, Vozdovac. 

Link to comment

Zajeban, s nas, s Pazarci, Borac, Srem, Partizan, Vozdovac. 

Ihaaaaaaj, oni su peceni onda, samo im ona pobeda u srpskoj Atini pokvari siguran put u bespuce ....

Edited by Rumpelstiltskin
Link to comment

11139788_635939686541247_1382791947_n.jp

 

Spartak  : Novi Pazar, Borac, Voždovac, Partizan, Donji srem, Rad, Čukarički.

Napredak: Radnički (N), Novi Pazar, Borac, Voždovac, Partizan, Donji Srem, Rad.

Donji Srem: Mladost, Crvena Zvezda, Jagodina, Vojvodina, Spartak, Napredak, Novi Pazar.

Borac: Jagodina, Vojvodina, Spartak, Napredak, Novi Pazar, Radnički (N), Voždovac, Partizan.

Radnički (N): Napredak, Radnički (K), Novi Pazar,OFK, Borac, Mladost, Voždovac.

Voždovac: Jagodina, Vojvodina, Spartak, Napredak, Novi Pazar, Borac, Radnički (N).

Radnički (Kg): Čukarički, Radnički (N), OFK, Mladost, C.Zvezda, Jagodina, Vojvodina.

 

Po meni, poslednja tri Radnički Kg, Voždovac, Borac (Donji Srem)...

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...