Jump to content
IGNORED

FK Radnički Niš 2014/15


Dali_man

Recommended Posts

Onako vredan bod a vi nista breeee..... Gde su analize, predvidjanja ??? Gde su nestale baba Vangeee ?!?!?!

Ajde !!! Ostalo je jos par utakmica kuci i par na stranu. Ko nam lezi, ko ne...??? Jesmo li se izvukli ili je jos zajebano ??? Sta se desava sa gladni fudbaleri jel se menja tu nesto ima li naznaka ??? Asceric, decko koga vredi zadrzati u timu i cekati ili promasaj ??? Acko kapiten u odlicnoj formi ??? Djuricko, Aca, Zemljanuhin, Mrka odlican tandem za vezni red sledece sezone???   Napredak ???   Ocekujete bolju posetu i atmosferu u subotu ???

Edited by MaErAkLoIJA
Link to comment
  • Replies 1.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Constantin

    251

  • Rumpelstiltskin

    194

  • Dali_man

    160

  • Матрикс

    154

Top Posters In This Topic

Posted Images

puno pitanja Mare, a odgovori slabije ... Ajde bte, raspali, vis da su slogirani, ko po svadbe, ko po surnjaje, ko po fakulteti ...

Link to comment

Onako vredan bod a vi nista breeee..... Gde su analize, predvidjanja ??? Gde su nestale baba Vangeee ?!?!?!

Ajde !!! Ostalo je jos par utakmica kuci i par na stranu. Ko nam lezi, ko ne...??? Jesmo li se izvukli ili je jos zajebano ??? Sta se desava sa gladni fudbaleri jel se menja tu nesto ima li naznaka ??? Asceric, decko koga vredi zadrzati u timu i cekati ili promasaj ??? Acko kapiten u odlicnoj formi ??? Djuricko, Aca, Zemljanuhin, Mrka odlican tandem za vezni red sledece sezone???   Napredak ???   Ocekujete bolju posetu i atmosferu u subotu ???

Za početak, da dam mali doprinos temi.

 

Mislim da je još zajebdano, nikako se ne smemo opustiti. Imamo sreću da imamo dosta dobrostojećih fudbalera, pa i ne utiče toliko na njih taj nedostatak novca, više utiče to što nemaju gde da se presvuku i treniraju kako treba. Veliki udeo u dobroj timskoj atmosferi ima sam trener, zaista dosta doprinosi, ali i jedno veliko drugarstvo između Borjana, Kesića, Filipovića, Bulatovića, Ćuluma.....daje podstrek i ostatku tima da se izdrže do kraja prvenstva i pružaju dobre partije. Što znači da je u timu pored svih poteškoća, odlična atmosfera. 

 

Što se tiče Ašćerića, meni je on sasvim korektan, ali ne za sistem koji gaji Radnički......on mi je za sistem sa 2 isturena špic igrača. Onaj koji će da gazi, da radi, da asistira, a usput i da neki gol. Koliko god to zvuči čudno, špic, pa da postigne samo po neki gol. Pored svega, zadržao bi ga u timu.

 

Što se tiče ostatka igračkog kadra, biće još bolji naredne sezone, ukoliko nam ostane isti stručni štab. Ako tu dođe do promene, biće sasvim drugačije. 

 

A sad' Napredak.......tu bi voleo da Radnički nadoknadi sve što je promašivao u prethodnim utakmicama, i da sreća bude na našoj strani i napunimo mrežu kruševljana do vrha. Neću zaboraviti prethodni duel u Kruševcu gde su 90 minuta vređali Niš, Nišlije i Radnički.

Mislim da neće biti mnogo publike.....niti neke posebne atmosfere. Malo sam razočaran u domaću publiku.

 

 

Link to comment

Pozdrav drugari...evo i mene u serijalu "Povratak Otpisanih"  :D   

 

Nadam se da ce mo i dalje da se lepo druzimo i da suprostavljamo misljenaj sve u korist naseg Reala. 

 

Neke znam,neke ne znam...a neki su se bogami i maskirali....al ce se prepoznamo valjda   :s_a:

Link to comment

A sad' Napredak.......tu bi voleo da Radnički nadoknadi sve što je promašivao u prethodnim utakmicama, i da sreća bude na našoj strani i napunimo mrežu kruševljana do vrha. Neću zaboraviti prethodni duel u Kruševcu gde su 90 minuta vređali Niš, Nišlije i Radnički.

Mislim da neće biti mnogo publike.....niti neke posebne atmosfere. Malo sam razočaran u domaću publiku.

 

 

Trebalo bi, ako pratim dobro, da opet bude "slobodan ulaz" na Jugu....zasto ne

 

Pozdrav drugari...evo i mene u serijalu "Povratak Otpisanih"  :D   

 

Nadam se da ce mo i dalje da se lepo druzimo i da suprostavljamo misljenaj sve u korist naseg Reala. 

 

Neke znam,neke ne znam...a neki su se bogami i maskirali....al ce se prepoznamo valjda   :s_a:

Prle, Tihi ;)

Link to comment

Ja prepoznao Konstantina to nije bilo tesko i Nisliju po isečcima iz Narodnih a ostale jos ubadam. Cas sam siguran cas nisam.... Inace dobrodosao Boki i dobrodosli svi koji ste posle mene.... ja malo ispao nekulturan pa evo da ispravim. Sad sta da vam radim sto ste svi dzumle ali nemo se ljutite jer ko se ljuti.... aha   ... prc ... pa da opet robijam .... nagadjajte si !!!!

Link to comment

Trebalo bi, ako pratim dobro, da opet bude "slobodan ulaz" na Jugu....zasto ne

 

Ma daj Bože, stvarno bih voleo da bude.......al' me nešto ne greje sunce. Poznat termin ?

Link to comment

Sto pa da ne bude publike bar ko protiv Vose, dobri rezultati i igra ovog proleca, ''atraktivan'' protivnik, za oni grlati i bucni, rodjendan klubu, besplatan jug, lepo vreme, u najgorem slucaju nece pre 4 pola 5 da bude, jos ako se Arena otvori za prenos, pa mozda cak bude vecernji termin ili neki termin u nedelju, eto nama radosti ... Ocekujem vruce i na terenu i na tribinama; setimo se ''prijateljske'' pred pocetak prolecnog dela, zamalo da se istepaju igraci. Cim se setim onog Trujicevog intektualnog rasporega muskula na faci, dodje mi pod moranje da budem prisutan na tribinama, makar gole snajke padale sa neba ;)

Link to comment

Arena prenosi Rad-Ofk i NP-Spartak.......ma kriterijumi su nam različiti....mislim da uzimajući sve u obzir ova ekipa, tim....zaslužuje 7-8000 na stadionu....ne 2-3000, meni je to malo :)

Ova utakmica je po meni najbitnija.....i zato bi trebalo da bude mnogo podrške sa tribina. Pobedom bi šanse za opstanak bile mnogo izglednije.
 

Link to comment

Ja prepoznao Konstantina to nije bilo tesko i Nisliju po isečcima iz Narodnih a ostale jos ubadam. Cas sam siguran cas nisam.... Inace dobrodosao Boki i dobrodosli svi koji ste posle mene.... ja malo ispao nekulturan pa evo da ispravim. Sad sta da vam radim sto ste svi dzumle ali nemo se ljutite jer ko se ljuti.... aha   ... prc ... pa da opet robijam .... nagadjajte si !!!!

Abe i ja evo pokusavam da resim rebus ko je ko...recimo ovaj s ovo komplikovano ime Rupletinki...itd   mi lici na onog naseg vododose...ili kako bese..... :D    

Komplikovano tamo ,a bogami i ovde...moz se i varam ...ne znam...

Inace sto se tice ove nase prve....od preostalih tri presudnih utakmica...mislim da ako bude lepo vreme...ce si bude dobro popunjen stadion.Kakav takav...ipak si je to neki nas derbi... Mislim  da smo dosta kompaktniji od carapana i da i bi trebalo da ih tepamo ...(pardon pobedimo...da neko ne pomisli da hocemo da ih bijemo  :D )

Link to comment

Abe i ja evo pokusavam da resim rebus ko je ko...recimo ovaj s ovo komplikovano ime Rupletinki...itd   mi lici na onog naseg vododose...ili kako bese..... :D    

Komplikovano tamo ,a bogami i ovde...moz se i varam ...ne znam...

Inace sto se tice ove nase prve....od preostalih tri presudnih utakmica...mislim da ako bude lepo vreme...ce si bude dobro popunjen stadion.Kakav takav...ipak si je to neki nas derbi... Mislim  da smo dosta kompaktniji od carapana i da i bi trebalo da ih tepamo ...(pardon pobedimo...da neko ne pomisli da hocemo da ih bijemo  :D )

Jes ba i ja sumnjam na Rumplstilskog da je Vodooo... :D        Ce ih razotkrijemo, samo polatko.... Vuk dlaku menja...

Link to comment

po prtena imena li raspoznajete saborci ... Kuku kuku

Ne be...nego po narav  ;)   

Koj voli da si ga jednom stavi prteno ...stavlja si ga uvek  :D

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...