Jump to content
IGNORED

FK Radnički Niš 2014/15


Dali_man

Recommended Posts

  • Replies 1.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Constantin

    251

  • Rumpelstiltskin

    194

  • Dali_man

    160

  • Матрикс

    154

Top Posters In This Topic

Posted Images

Vredi napomenuti, danas u Pazovi ( Kuća fudbala ) memorijalni turnir Pera Jocić- Istočna Srbija u14 Beograd u14 3:3 (6:5 penalima ).

Iz Niša u selekciji Istočne Srbije nalaze se Vidosavljević, Đorđević, Ivković ( Fk Red Star ) Stojančić ( Fk Radnički Niš, Ilić ( Fk Real Niš ). Na spisku reprezentacije Srbije u14 iz Niških klubova su Vidosavljević (kapiten), Đorđević oba su iz FK Red Star.

U finalu igraju Istočna protiv zapadne Srbije.

U finalu su opet pobedili naši :) 

Istočna Srbija - Zapadna Srbija 2:2 (4:3 penalima) 

U obe utakmice su strelci bili iz Niških ekipa, na prvoj 2x Vidosavljević ( Red Star) i Ilić ( Real ), u drugoj Vidosavljević i ilić po jedan.

Za najboljeg igrača turnira je proglašen Vidosavljević, koji je i najbolji strelac.

Vidosavljević je inače najbolji igrač svoje generacije i već je privukao pažnju klubova iz inostranstva ( PAOK, PSV, Dinamo Z. ). Interesovanje za njega traje duže vreme, jer gde god igra privuče pažnju na sebe ;) 

Bitna stvar je i to što je klinac, fin, kulturan, lepo vaspitan i nije sklon nikakvim incidentima. Nažalost, Radnički će sigurno preskočiti ( ne na njegovu, nego na žalost pristalica Radničkog ). 

 

Stojančić iz Radničkog je opet bio u startnoj postavi.

Link to comment

Pa gledajuci ovu Dalijevu tabelu opet imamo lepu seriju, posle Partizana i D.Srema na startu skor na Cairu je 6-4-0... Odmah iza vecitih, sjajno.

Link to comment

@ ackonish

 

Na nekoj prethodnoj strani sam im predviđao baraž. S' obzirom koliko nameštaju, voleo bih da budu isprećeni u niži rang. Pod ruku da uhvate i kruševački Napredak ili Voždovac.

 

Isto napisah, da bih voleo da pogledam utakmicu Jagodina-Donji Srem koja se igra sada za vikend. Imam neki osećaj da će DS da se žali na suđenje ;)

Edited by Entrenador
Link to comment

Jagodina? :)

 

+1

najvise namestaju, jebao ih palma

Borac baraz....Donji Srem I Kragujevac PLS

:mad: nece da moze

 

 

 

bez zajebancije, ne verujem da ce spartak ispasti zbog toleta, vozdovac i jagodina imaju neku kintu i zaledjinu

ostaje neko iz trougla napredak, borac, nis ili eventualno donji srem, al opet mislim da i ovi poslednji imaju tu neku jacu politicko/kriminalnu zaledjinu

Link to comment

Borac baraz....Donji Srem I Kragujevac PLS

De nadje Borac, njima isto malo fali da se izvuku.

 

Kao sto napisah, voleo bi da mi poguramo Vozdovac u drugu ligu, nako za kraj, ali... 

 

Spartak i Napredak imaju najgori raspored, mada mi se javlja da ce Donji Srem u drugu, Napredak u baraz.

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...