Jump to content
IGNORED

ABA liga 1/2 finale: KK Crvena zvezda - KK Partizan


Giggsy

Zvezda-Partizan  

92 members have voted

  1. 1. Kako ce se zavrsiti polufinale?

    • Partizan 3:0
      9
    • Zvezda 3:0
      15
    • Partizan 3:1
      20
    • Zvezda 3:1
      32
    • Partizan 3:2
      8
    • Zvezda 3:2
      2
    • Cirkus, nece se ni zavrsiti
      6


Recommended Posts

  • Replies 3.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Blud

    179

  • Frank Pembleton

    170

  • Timmy

    155

  • elementary

    121

Top Posters In This Topic

Posted Images

ti kanda si propustio milogledove upise kad nam je u nekoliko navrata objasnjavao da mozda partizan jeste dobio seriju ili dve uz pomoc sudija, ali se sa obzirom da je partizan tih sezona igrao egal sa najjacim evropskim klubovima podrazumeva da bi pobedio i da nije bilo tih pritisaka

 

Kada sam ja to rekao da je Partizan dobio seriju ili dve uz pomoc sudija?

Link to comment

Naravno.

 

Ali je problem u tome sto ucitavas, a ovamo se toboze zalazes za korektnu diskusiju. To nije lepo i nece doprineti da ovo polufinale prodje koliko-toliko civilizovano kada je o forumu rec.

Edited by Milogled Bluff
Link to comment

Sigurno se pitate kako je Partizan bio najjači Zvezdin protivnik?
Statistika govori da je Partizanu u ABA ligi uspelo ono što nije uspelo niti jednom timu u Evroligi. Partizan je uspeo u oba odigrana susreta imati više slobodnih bacanja od Crvene zvezde Telekom.

 

 

:lolol: 

Link to comment

Pusti statistiku, ona je ko bikini. Zvezda je bolja ali ako ne bude imala pristup kakav ima Partizan kada dodju utakmice u kojima se odlucuje ko ce osvojti

trofej ili kao ovde uci u finale onda nam se lose pise. Podrazumeva se korektno sudjenje sa nekim minimumom nenamernih gresaka. Ko od trenera ili igraca bude pravio sranja nadam se da ce ga suspendovati do kraja serije.

Link to comment

Naravno.

 

Ali je problem u tome sto ucitavas, a ovamo se toboze zalazes za korektnu diskusiju. To nije lepo i nece doprineti da ovo polufinale prodje koliko-toliko civilizovano kada je o forumu rec.

jbg, nije bilo namere. vidis da sam se vec u drugom delu recenice preorijentisao na "pritisak" sve trazice adekvatan termin, a mrezelo me da trazim oko kog minimuma odstupanja od regularnih uslova smo se tad usaglasili.

 

u svakom slucaju, izvini sto sam te doveo u neprijatnu situaciju i pogresno preneo tvoje reci iz kojih bi neko neupucen mogao pomisliti kako si se ti slozio da je poslednjih godina bilo pritiska na sudije od strane vujosevica  i podleganja tom istom pritisku 

 

 

nego, jel se i ove sezone podrazumeva da seriju dobija ekipa koja je igrala egal utakmice sa nekim od najjacih evropskih ekipa ili postoji mogucnost da dodje do odstupanja od tog pravila? :)

Link to comment

da imate jos jednog centra, relativno prosecnog kvaliteta i za aba, recimo gagic, ja bih bio ubedjen da eliminisete marjanovica kao presudan faktor i u tom slucaju bi partizan verovatno bio i u blagoj prednosti.

ovako se uzdam da ce marjanovic izdominirati i biti ta prevaga

 

raspored je zajeban, deluje da je onaj ko ostvari prvu pobedu mnogo blizu prolaska. vec sutra ce na porazenom biti ogroman pritisak, posebno se odnosi na zvezdu ako izgubi prednost domaceg terena

Link to comment

Meni je neki utisak da zbirni kvalitet vecitih odavno nije bio na visem nivou, tako da ocekujem jedan praznik™ kosarke. Ako Vujosevic bude u loodilo mode-u, odmah ga saseci tehnickim i poslati u svlacionicu. Dobro je sto nema gostujucih navijaca...

Link to comment

Biće zanimljiv duel Kalinić vs Pavlović . U fazonu , ko prvi prsne :s_a:  Što se same utakmice tiče pobediće kvalitetniji tim naravno. Utakmice verovatno neću gledati , kao i većinu derbija, veze to nema sa košarkom . 

Link to comment

ja sam obe ekipe zajedno gledao manje od 10 puta ove sezone, jedino su mi derbiji i zanimljivi za gledanje.

Link to comment

ja sam obe ekipe zajedno gledao manje od 10 puta ove sezone, jedino su mi derbiji i zanimljivi za gledanje.

Koliko puta si gledao KKP 2009/10? :D
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...