Jump to content
IGNORED

Jel ste zgrešili i kako?


yolo

Recommended Posts

Topić za bezbožnike i oblaporce koji ne paze šta i kada jedu.

 

Ja danas doručkovao tost, kajmak, poširano jaje, pola kranjske, salatu od mladog spanaća.

 

Razmišljao sam da li da budem dobar hriščanin, što je u mom slučaju nemoguće, imao sam pola konzerve tune od juče ali me nije ponelo. Sa ovakvim minulim radom, ovo neće biti odlučujuća stvar koja će da me otera u pakao.

 

Doduše kupio sam neke filete i gambore pa ću verovatno da napravim neki brutalni ramen posle, mada ću i tamo verovanto da ubacim jaje.

 

Mis'm, Veliki petak. 

Link to comment
  • Replies 65
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • yolo

    8

  • assück

    6

  • Frank Pembleton

    3

  • mire

    2

Top Posters In This Topic

ja tradicionalno na veliki petak i na badnje vece pravim ribu za veceru. sto me, naravno, ne sprecava da preko dana krkam sta god mi padne saka. jutros sam jeo jaja i slaninu, rucao nisam nista, vecera ce uskoro. gambori za predjelo, riba glavno jelo. dezert.... videcemo. ima budjavog sira, ima dobrog hleba, ima marmelade od luka a ima i neki sladoled u zamrzivacu. 

 

od mene nevernika sasvim dovoljno. 

Link to comment

Ja sam ladno zaboravio, mozda bi se i iscimao da pojedem neku ribu, ovako:

Meat kafta (Minced meat with spices and herbs, parsley, onion, hummus and Lebanese bread)

Link to comment

Nikad mi nije bilo jasno kakve veze ima riba sa pošćenjem. Meso ko meso

 

Pogotovo na veliki petak. Hleb i voda, ko hoće da ispostuje, šta koji q riba

Link to comment

grešne su mi misli - udarao bih po alkoholu al kočim. na tri piva sam a popio bih mamin vodenjak.
izgleda da sam postio danas zbog vegetarijanskih gostiju

Link to comment

na tri piva sam a popio bih mamin vodenjak

:lolol:

 

Doručak sam preskočio (ček ovo, ček ono, ajd sad tamo... prođe voz), a ručao sam kupus i koske sa dna lonca u kome se krčkala sarma.

 

Za večerinku pržena bela riba, krompir salata i vino. Puno vina.

Link to comment

Ne doručkujem zbog zdravlja, a posle imam kozjeg sira i slaninice dimljene. U međuvremenu sam rokao sladoled, da premostim do obroka.

Link to comment

misim ako bih videla poentu mozda..za sada jok

 

Pa kako poenta, organizam se pročisti od masti, i tako... Onda u 12.01 navališ na sarmu i oblande kao svaki pravi Hrišćanin te nadoknadiš pročišćeno...

Edited by Glas RazumaN
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...