Jump to content
IGNORED

MLB 15


Prospero

Recommended Posts

  • Replies 680
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • freakns

    161

  • Miljenko

    134

  • Strahan

    128

  • stoutspectacledbold-head

    61

Top Posters In This Topic

Posted Images

Zanimljiv playoff. Astrosi razbijaju; veliki preokret Indiansa, tesko ce se Yankees vratiti u ovu seriju; Nationalsi nastavljaju sa gubitnickom tradicijom u doigravanju; Kershaw razbio maler.

Link to comment

Zanimljiv playoff. Astrosi razbijaju; veliki preokret Indiansa, tesko ce se Yankees vratiti u ovu seriju; Nationalsi nastavljaju sa gubitnickom tradicijom u doigravanju; Kershaw razbio maler.

meni pre lici da mu je Turner razbio maler :D Zona sa ovakvim pitching ko u WC i nocas se nece leba najesti. 

Link to comment

hou krenuo jako 3-0 u 1st

 

u 2nd betts spasio3 3r hr od redika

 

both 2nd pune baza za red soxe,bez auta

 

komentator pominje slavne dane cardinalsa :D svi znamo o kome se radi

Link to comment

kako su me sada iznervirali, auh!

prvo Schwarber sa greskom, onda Maddon ne moze da izdrzi, i oma menja pitchera. neka se goni vise u picku materinu sa R vs R i L vs L matchupima. nema veze sto je Q dva puta izjebao Zimmermana, lefty je, ne moze da baca rightyju! pun mi vise kurac palamudjenja sa matchupima. postavi lineup, i pusti ih da igraju. ha bre

Link to comment

èo, Scherzer kao righty, baca leftyju, i to Rizzo od svih ljudi, i izvuce double play! who would of fucking think its possible!

 

i treba da izgubimo. i to od ekipe koja nema unapred pripremljni plan kada da ubaci rightyja a kada leftyja, i koja ne menja startera nakon 60 pitcheva.

 

ps. ubaci Baeza konjino, on makar moze da lupi nesto. jebo li te Zobrist vise, covek je poslednji hit imao prosle sezone, plus ne ume da igra 2B!

Edited by freakns
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...