Jump to content
IGNORED

Atipčni turizam i estetika Altiplana


Marcus Wulffings

Recommended Posts

ne ozbiljno, sad mi je jasno da bih se zestoko smorio da provedem, lupam, 10 dana u BA, jer sve ostalo ovog tipa mogu sebe da lazem - pa dobro, docicu ponovo za par godina, odavde kad bih odletao bilo bi mi jasno da je pitanje da li ikad vise u zivotu tj nije pitanje nego verovatno - jok. Nisam imao pojma da je ovako fantastican grad, a kao razumem se u geografiju i tako to. Ovo je prva liga destinacija. 

Edited by MancMellow
Link to comment
  • Replies 1.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Marcus Wulffings

    1229

  • MancMellow

    52

  • Singer

    50

  • Hippie

    10

atmosfera i vreme su odlični, ono što im nedostaje je pravo more, okean ili bilo šta plave boje;

obala la plate je neiskrišćena ii je pretvorena u lučku zonu, a portenjosi se kupaju na plažama na atlantiku, i to jugoistočno od BsAs četiristo kilometara;

prvo mesto, gde je okeanska voda plava a ne braon, je pinamar i valeria del mar;

sa urugvajske strane je to poznato letovalište punta del este

Edited by Marcus Wulffings
Link to comment

ne ozbiljno, sad mi je jasno da bih se zestoko smorio da provedem, lupam, 10 dana u BA, jer sve ostalo ovog tipa mogu sebe da lazem - pa dobro, docicu ponovo za par godina, odavde kad bih odletao bilo bi mi jasno da je pitanje da li ikad vise u zivotu tj nije pitanje nego verovatno - jok. Nisam imao pojma da je ovako fantastican grad, a kao razumem se u geografiju i tako to. Ovo je prva liga destinacija. 

 

isplaniraj put kako god, ugradi i montevideo u kombinaciju, možeš i rosario i cordobu takođe, plus čile;

 

puno je evropljana, nemaca, francuza, kineza....

Link to comment

ono što volim je taj njihov neiskvareni retro fazon, kao da se ništa nije menjalo, nenametljivo, bez nepotrebnog fenseraja

Link to comment

provešćemo nekih sat vremena osvežavajući se u kompleksu centro cultural recoleto;

 

hteli smo na burgere u hardrock cafeu ali nisu bili počeli sa radom, tako da so našli zamenu u vidu starbaksa

Link to comment

ulazimo i u poznatu turističku lokaciju - groblje la recoleta, takođe interesantno;

nisam iskoristio nabudžene spomenike za dobre fotke, ispale su kako su ispale

 

 

DSC_8402.JPG

 

DSC_8403.JPG

 

DSC_8404.JPG

 

DSC_8405.JPG

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...