Jump to content
IGNORED

Atipčni turizam i estetika Altiplana


Marcus Wulffings

Recommended Posts

ja mislim da bi najbliže informacije o la pazu mogla svima nama da kaže niko drugi do kori udovički;

ipak je rođena u ovom neobičnom gradu, čini mi se `61 godine

Link to comment
  • Replies 1.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Marcus Wulffings

    1229

  • MancMellow

    52

  • Singer

    50

  • Hippie

    10

ujak joj je gonzalo sanchez de lozada, bivši predsednik;

najviše volim ta puna latino imena sa dva prezimena pa mu to dođe nekako ovako: gonzalo sanchez de lozada y sanchez de bustamante

Link to comment

Meni se dopada baš ovako nefiltrirano, ionako je svaki fotografisani kadar tvoj izbor, dodatna selekcija bi, čini mi se, previše omarkusila doživljaj posmatrača. Ovaj pristup daje mogućnost izbora, zabavno mi je da stvaram sopstvene mreže impresija i željenih itinerera iz mnoštva ponuđenih. 

Hvala za topik. 

Link to comment

ovde vam nudim moje viđenje celog putovanja, mislim da je celo podneblje prilično "raw" i nije u redu da taj utisak razvodnjavam samo lepim slikama;

po meni je bolje da se vidi šta sve vas očekuje tamo, nego da razmišljate samo o lepoti MP-u ili šta već, jer i do tog istog MP-a se treba popeti

ono što je karakteristično za sve zemlje altiplana je fizički napor za nas iz evrope

Link to comment

centralne ulice su zatvorene još prethodne večeri, celog jutra su ansambli promicali, uglavnom aimara indianci koji su svirali tužne melodije, obučeni u pončoe, tu su i nepreskočive nacionalne zastane duginih boja;

sva ta gužva se premestila na olimpijski stadion hermando siles, i ovo neko vreme počeli su mlaznjaci da nadleću grad i paraju nebo

Link to comment

preostale grupe koje su se zadržale pre glavne fešte na stadionu

 

DSC_6684.JPG

 

DSC_6685.JPG

 

volkswagen oldtajmer, proizveden u brazilu

 

DSC_6686.JPG

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...