Skip to content
View in the app

A better way to browse. Learn more.

Parapsihopatologija™

A full-screen app on your home screen with push notifications, badges and more.

To install this app on iOS and iPadOS
  1. Tap the Share icon in Safari
  2. Scroll the menu and tap Add to Home Screen.
  3. Tap Add in the top-right corner.
To install this app on Android
  1. Tap the 3-dot menu (⋮) in the top-right corner of the browser.
  2. Tap Add to Home screen or Install app.
  3. Confirm by tapping Install.

Pula, Rijeka, cela Istra

Featured Replies

ma ja se uopste ne prisecam i nemam neku nostalgiju za proslim vremenima jer su ipak davno bila a nesto i ne zalim sto sam ostao jer od zaljenja nema koristi vec samo zagorcavanje zivota pa tako zivim najbolje i najveselije sto umem mada priznajem da je sve napornije :)

  • Replies 129
  • Views 19.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Nisam nostalgičar daleko bilo,sećam se naravno i gledam na to sa sopstvene istorijske distance,ali se ponekad vidim tamo negde među čempresima,boricima i maslinama (o plavetnilu neću ni trošiti reči)pa mi nekako ovo sivilo i mrak još teźe padnu.

pa bar se moze otici jedanput godisnje do istarskih obala i brda :)

Edited by Pontijak

  • Author

Ajme, malo ste neako rastužili temu nostalgijama :)

 

Iako, sve te neke stvari nije da ne stoje, ali ipak - Istra je ovo! Lipa i slobodna!

 

Šerajte njene čari i lepote! :)

 

Mora malo da se podigne tema, da se ode do Istre, da se postuju fotke, da se starta tamo neka cica:

 

Istrijanka, Puležanka ili pak neka lepa Francuskinja, Engleskinja...

 

Baš 2013. u Uljaniku, neke Engleskinje fino densale, ludovale, pa se popele na binu sa onim svetlećim narukvicama, redar ih skidao, kao - "You can do that!"

 

A one kao: "Why, why? What the fuck..." i taj neki fazon.

 

Fenomenalne cice. Slobodne kao Pula, kao Istra.

 

U svakom slučaju, hvala što pišete i delite utiske.

 

Istra je naša zemlja.

Pa dobro...jesmo malo razbalavili...evo,nećemo više.Pozz Istri

  • Author

Pa dobro...jesmo malo razbalavili...evo,nećemo više.Pozz Istri

 

:)

 

Ma sve je kul, samo da se šera Istra i sve lepo vezano za nju. 

Istra uvek lepa.

  • Author

Ovo, više onako da se podsetimo u kojoj meri je Rijeka keva.

 

 

  • Author

Istra uvek lepa.

 

Uvek.

cini mi se da sam video cica - macu :D

 

1588_40103704929_6010_n_zpsyz9ofp2x.jpg

 

Oprtalj, Istra, 1989.

shp-pula.jpg

Dajte neke hintove za Crikvenicu.

PREDSJEDNICA Republike Hrvatske Kolinda Grabar Kitarović i predsjednik Vlade Zoran Milanović u petak su u Pazinu nazočili zajedničkoj svečanoj sjednici Skupštine Istarske županije u pazinskom Spomen domu, u povodu 70. obljetnice pobjede nad fašizmom.

 

Nije to za predsjednicu bilo nimalo ugodno iskustvo; istarski antifašisti pred Kolindu su postavili bistu Josipa Broza Tita, a zapjevali su joj i "Bella ciao", javlja televizija N1. Savez antifašista Istre osudio je uklanjanje Titove biste s Pantovčaka, a Kolindi su poručili da "takvog danas možemo samo sanjati".

 

 

jer je istra car.

super

jebla ih bas titina bista, al okej

Create an account or sign in to comment

Background Picker
Customize Layout

Account

Navigation

Configure browser push notifications

Chrome (Android)
  1. Tap the lock icon next to the address bar.
  2. Tap Permissions → Notifications.
  3. Adjust your preference.
Chrome (Desktop)
  1. Click the padlock icon in the address bar.
  2. Select Site settings.
  3. Find Notifications and adjust your preference.