Jump to content
IGNORED

Amy LaVere & Will Sexton (Memphis, TN, U.S.A.)


bad music for bad people

Recommended Posts

ljudi, ne zamerite, ali nemam jebenog trenutka vremena da pišem po forumu osim po par linkova i pljucnem neku fotku.

 

bilo je dobro, naravno. biće dobro i večeras i imaće jednog gosta koji će da čuka bubanj :)

 

biće ploča (stranger me + runaway's diary), par diskova + maje. ploča 2500, disk 1200, maja 1000.

 

no, evo intervjua koji radi jedini anti copy/paste novinar:

http://www.politika.rs/rubrike/spektar/ritam/Kontrabas-je-moj-partner-za-ples.sr.html

Link to comment

Bade, daj neke utiske. Kake su bile svirke po jugu? Esi prodo karte? Kako su ljudi reagovali? I daj još fotaka.

 

 

+1, a nije u redu na najbolje fotke čuvaš samo za fejzbuk :misko:

a što vas dvoje briga za ovo kada niste bili sinoć? to kao neka ložnja?

 

bubnjar je bio firči, amy i will su pocepali. hvala svima koji su bili mada sumnjam da je ijedan ko piše ovde došao (bio holden, al on ne piše).

Edited by bad music for bad people
Link to comment

Odlican je bio koncert, jedino mi je krivo za kontrabas i sto se nije zavrsio sa sjajnim izvodjenjem Rabbit, bas je pokidala. 

 

edit: jel ostao mozda neki runaway's diary disk?

Edited by reg
Link to comment

Opravdan izostanak, ne staj mi na muku. Nisam bio ni noć pre.

To sam znao još onda kad si pričao da ti je bob mould draži od harta ;)

na koji fazon :fantom:

Svirali kod njega u subotu, lepo se družili, onda obećao da će doći i održao obećanje.

 

Meni koncert sinoć bio bolji nego prošli. Na kraju izvela brdo ljudi na binu za Wing Dang Doodle i palo dobro veselje. Kreten, nisam ni fotku opalio, ali evo jedne od pre tonske

ImageUploadedByTapatalk1432843301.716595.jpg

Link to comment

Odlican je bio koncert, jedino mi je krivo za kontrabas i sto se nije zavrsio sa sjajnim izvodjenjem Rabbit, bas je pokidala. 

 

edit: jel ostao mozda neki runaway's diary disk?

nije te večeri, ali imali su još jednu mrč torbu koja je bila kod mene, pa ako ih ne očerupaju u italiji, francuskoj i španiji, mogu ti sačuvam jedan. samo reci :)

Link to comment
  • 2 weeks later...

Amy i Will su još u Španiji (do 14. juna). Onda day-off u Italiji, pa poslednji regularni koncert u Zadru 16. juna.

 

Biće još jedan bg koncert, 18. juna na tajnoj lokaciji, bez naplaćivanja ufura, pa ako ima zainteresovanih - PM!

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...