Jump to content
IGNORED

Deutschland


MancMellow

Recommended Posts

uh, bice joj zajebano da nadje bez schufe, bez prihoda u zadnjih 6 meseci u nemackoj... nek trazi od firme da joj garantuju kod stanodavaca, ako moze.

moj savet je da krene da trazi odmah i da pogleda obavezno na wg-gesucht.de, tu su cene sa komunalijama (warm). i naravno na immobilienscout24.de, oni imaju najvecu ponudu.

 

Firma joj je vec rekla da ce joj dati garancije za iznajmljivanje stana...

Link to comment

Bio sam u Hamburgu prošle godine poslovno samo na dan, pošto sam se našao u Berlinu na dve nedelje. Očekivao sam oronuli industrijski i lučki grad, kad ono super i oduševio sam se. Blago joj i neka uživa!

Link to comment

a pa to je kul. a troskovi selidbe i kaucija za stan? ako ne pita, oni joj nece ponuditi sami, a vecina firmi to uredno placa...

Hmmm ajde prenecu joj, mada cisto sumnjam da ovi to hoce, jasno je da su ovde prebacili gro operacija zbog ustede...

Link to comment

Bio sam u Hamburgu prošle godine poslovno samo na dan, pošto sam se našao u Berlinu na dve nedelje. Očekivao sam oronuli industrijski i lučki grad, kad ono super i oduševio sam se. Blago joj i neka uživa!

zasto pobogu?

Link to comment

Pa Berlin je siromasni grad prepun siromasnih hipstera :D. Hamburg je izmedju ostalog u oblasti medija (stampa, reklame itsl.) vrlo jak, a tu ima love koliko hoces.

Hamburg je najbogatiji grad posle Minhena. Shisha cak i Frankfurt, shvabe i ostali truli zapad zapadne nemachke

Link to comment
×
×
  • Create New...