Jump to content
IGNORED

Kvalifikacije za SP 2018. Rusija


Babu Bhatt

Recommended Posts

  • Replies 731
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • porucnik vasic

    44

  • levi

    36

  • Cash

    36

  • Meazza

    33

Pa i nije bila odlicna. Neizvesna, ali kvalitetna bas i ne.

 

Urugvaj je negledljiv zbog foliranja, prenemaganja i prljave igre, mada je to vec godinama tako. Dodje simpaticno kad igraju lepo, ali kad ne igraju lepo, ogavno je sve to bacanje bez kontakta i stipanje bez gledanja. S druge strane, Dunga ima nekakve fiks ideje koje Brazil kostaju kvalitetne igre. Renato Augusto igra pre Kutinja, Daglas Kosta izlazi da ustupi mesto penzosu Oliveiri, na kraju ne ulazi Hulk nego Lukas Lima, a na golu imaju nekakvog manekena koji je zakucan za linju (refleks u svakoj situaciji mu je korak-dva unazad ka golu) i koji je poklonio drugi gol Urugvaju. Ne znam zasto ne zove Tijaga Silvu? Odbrana im izgleda katastrofalno, a pored toga je i Filipe Luis propo nacisto, covek dodaje svaku loptu prvom do sebe i sudara se sa saigracima.

 

Plasirace se Brazil, ali ovo forsiranje igraca koji nisu najbolji ih vraca na nivo iznadprosecnih ekipa.

Link to comment

Pa i nije bila odlicna. Neizvesna, ali kvalitetna bas i ne.

 

Urugvaj je negledljiv zbog foliranja, prenemaganja i prljave igre, mada je to vec godinama tako. Dodje simpaticno kad igraju lepo, ali kad ne igraju lepo, ogavno je sve to bacanje bez kontakta i stipanje bez gledanja. S druge strane, Dunga ima nekakve fiks ideje koje Brazil kostaju kvalitetne igre. Renato Augusto igra pre Kutinja, Daglas Kosta izlazi da ustupi mesto penzosu Oliveiri, na kraju ne ulazi Hulk nego Lukas Lima, a na golu imaju nekakvog manekena koji je zakucan za linju (refleks u svakoj situaciji mu je korak-dva unazad ka golu) i koji je poklonio drugi gol Urugvaju. Ne znam zasto ne zove Tijaga Silvu? Odbrana im izgleda katastrofalno, a pored toga je i Filipe Luis propo nacisto, covek dodaje svaku loptu prvom do sebe i sudara se sa saigracima.

 

Plasirace se Brazil, ali ovo forsiranje igraca koji nisu najbolji ih vraca na nivo iznadprosecnih ekipa.

Добро оно увек постоји полуфинале ЛШ, да се ужива у сувом квалитету. :ph34r:

Link to comment

Pa postoje dobre utakmice da se uziva u njihovom kvalitetu. Ova nije bila kvalitetna, gomila foliranja i bacakanja od gostiju i nemoc domacina da napravi sansu. Bolje ili makar efikasnije prvo poluvreme, odlican gol Renata, ali sve u svemu tanko i sa puno gresaka.

Link to comment

Meni je bitno da ima golova, nebitno da li se kladim ili ne. Juznoamericke kvalifikacije su mi zato obicno zanimljivije za gledanje od nasih. U ovoj rundi je na svim mecevima bilo preokreta, napetosti do poslednjeg minuta, a meni je to uvek vaznije od takticke discipline. Da nema gresaka, broj sansi bi bio sveden na minimum. :sleep:

Link to comment

Zakucan za liniju. Pomogao Suarezu da postigne drugi gol, nije dobro pratio igru u polju, doduse imao na 2-2 i jednu dobru odbranu kad ga je Suarez pogodio u nogu. Prvi put ga gledam, mozda je bio u grcu, ali nesto mi ne obecava mnogo.

Link to comment

Zakucan za liniju. Pomogao Suarezu da postigne drugi gol, nije dobro pratio igru u polju, doduse imao na 2-2 i jednu dobru odbranu kad ga je Suarez pogodio u nogu. Prvi put ga gledam, mozda je bio u grcu, ali nesto mi ne obecava mnogo.

 

Jebes ga, ne znam gde se Sabatini bas njega uhvati. Dobro, nije da se nismo navikli do sada :dry:

Link to comment

Дунга је иначе потпуни цар. Негде је ниво Ћурета. Нејмар је потпуно одсечен сам у нападу, онда Кутињо уђе тек у последњих пола сата...па се појави Оливериа који је старији буразер Старца Фоча да игра центарфора, а уз све то мистериозни Ренато Августо, који ни у Звезди не би био у првом тиму код Грофа. Ту је наравно превара Давид Луиз, Силеве из ко зна ког разлога нема. Суки је код гола шутнуо као змај лопта поскочила и то је то. Алисон није лош голман.

Link to comment

Радован™ Дунга изборио велики бод на врућем гостовању у Парагвају.

:fantom:

Човјек је доказани немач појма, који андрак су га враћали... Човјек је 2010. показао свој домет.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...