Jump to content
IGNORED

Vlada Divljan


Аврам Гојић

Recommended Posts

Дакле, почели јунаци да иду. Баш ми се све вратило, цела та младост.

ukleti 58-ši, a tek će da ih bude jbt...

 

a ovo u hrvatskoj, to mi je normalno skroz, oni su im i dali šansu dok su ih ovde odjebali po starom srpskom običaju. najbolje da ovdašnji mediji ništa ni ne jave, nemaju pravo.

Link to comment

ukleti 58-ši, a tek će da ih bude jbt...

 

a ovo u hrvatskoj, to mi je normalno skroz, oni su im i dali šansu dok su ih ovde odjebali po starom srpskom običaju. najbolje da ovdašnji mediji ništa ni ne jave, nemaju pravo.

 

Naravno. "Paket aranžman" je izašao na Jugotonovoj ploči, posle su svi bili Jugotonovi ekskluzivci. Sećanja blede, ali mi se čini da je tada domaći rocknroll na pločama PGP više bio eksces no pravilo, recimo Oliver Mandić na početku, posle je i on potpisao za Jugoton, Škarica je iskusno pokupio sve što valja po Beogradu. 

Link to comment

Koliko je nefer što je "Sve laži sveta" izašao baš negde oko bombardovanja... Valjda poslednji "pravi" dugosvirajući. Prošao skoro neprimećen, posle bilo reizdanja al posle je posle. A pokidao

Link to comment

Ima li hrt3 na sbb?

 

Nema. Na StudioB bila emisija Moj Beograd, to bese 2009. pred osmomartovski koncert na kom sam bio sa bivsom devojkom :(

Secam se da sam tad jos pizdeo zbog toga sto je svirao neke cuvene, tudje, EX YU balade, ali sam djipao kao mlad majmun na Retko te vidjam i Kenozoik ...

 

edit: Mada su bile neke opcije gledanja HRT 1 i 2 (ne znam za 3) na njihovom sajtu hrt.hr

Ako nista nadajmo se da ce moci da se pogleda kasnije na sajtu ili ce vec neko dici na yt.

 

btw uzasno me je nerviralo sto nigde nisam mogao da nadjem video snimak (audio imama) onog certa sa OldStars bendom (original je valjda isao na NS+ tv)

Edited by John Coltrane
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...