Jump to content
IGNORED

Kup Radivoja Koraća


radisa

  

48 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

ne valja ta statistika nista. partizan je imao 7 poseda vise, a manje skokova u napadu i vise izgubljenih lopti. kako je to moguce?

 

cenim da je zvezda imala znatno vise od 9 izgubljenih lopti.

ima dole ispod i timska statistika koja nije ukljucena u ovaj zbir gore. partizan je imao jos 4 timska ofanzivna skoka, a zvezda jednu izgubljenu. uz to je partizan uvijek imao poslednji napad u cetvrtini, dodaj tehnicku gresku i to mu dodje to.

Link to comment
  • Replies 648
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • harper

    52

  • theanswer

    51

  • SleeperSleep

    43

  • James Marshall

    40

Top Posters In This Topic

Posted Images

Izrazito mi ide na kurac ponasanje Lazica i Kalinica. Sinoc su zasluzili jos po dve tehnicke na one koju su dobili. Treba neko da im skrene paznju na to, mogu samo da ostete ekipu.

 

U ovakvom rasporedu snaga, Partizan nema ni 2% sanse u seriji protiv Zvezde. Igracki i ajde nekako, ima tu par igraca koji mogu da nose ekipu svojim individualnim kvalitetom. Ali fizicki je Zvezda potpuno druga dimenzija. Cak mislim da nam vise odgovara i od Cedevite i od Buducnosti.

 

Danas mislim da cemo imati zajebanu utakmicu, Mega nije uopste naivna kad igra motivisano, a to bude protiv nas standardno. 

Edited by Joe D
Link to comment

Izrazito mi ide na kurac ponasanje Lazica i Kalinica. Sinoc su zasluzili jos po dve tehnicke na one koju su dobili. Treba neko da im skrene paznju na to, mogu samo da ostete ekipu.

 

 

Za Kalinića se slažem, užasno je iritantno njegovo iščuđavanje na svaku odluku. Ono Lazićevo mi uopšte nije delovalo kao flop - prosto je izgubio ravnotežu nakon kontakta i pao dole (čista fizika). Lazić malo sudije jebuckaju, jer ima istoriju flopovanja, pa mu sude tehničke i kad treba i kad ne treba.

Link to comment

mozda i nije flopovao kad je dobio tehnicku, al pao je bar 3-4 puta. jbg, ne mora bas svaki put da padne. medjutim, ja mu ne zameram - to moze da se pripise zaru borbe. kalinicu zameram - iscudjava se i kad je faul vidljiv iz aviona.

Link to comment

Danas mislim da cemo imati zajebanu utakmicu, Mega nije uopste naivna kad igra motivisano, a to bude protiv nas standardno. 

 

Ne bi bilo loše da danas upalimo motore što ranije i probamo da se odlepimo odmah, a ne da jurimo za Megom ili se držimo na par poena razlike.

Link to comment

Za Kalinića se slažem, užasno je iritantno njegovo iščuđavanje na svaku odluku. Ono Lazićevo mi uopšte nije delovalo kao flop - prosto je izgubio ravnotežu nakon kontakta i pao dole (čista fizika). Lazić malo sudije jebuckaju, jer ima istoriju flopovanja, pa mu sude tehničke i kad treba i kad ne treba.

mislio sam i na to da je konstantno u prijateljskom razgovoru sa sudijama, cak i kada napravi ocigledan faul. ne treba to nama, jaci smo od ostalih ekipa i bespotrebno unosimo sami sebi nervozu. prihvati odluku i nastavi da igras svoju igru.

 

A i to flopovanje je od skoro uveo u igru, Lazic je bar uvek bio igrac koga tenk ne moze da pomeri iz mesta.

Edited by Joe D
Link to comment

Za Kalinića se slažem, užasno je iritantno njegovo iščuđavanje na svaku odluku. Ono Lazićevo mi uopšte nije delovalo kao flop - prosto je izgubio ravnotežu nakon kontakta i pao dole (čista fizika). Lazić malo sudije jebuckaju, jer ima istoriju flopovanja, pa mu sude tehničke i kad treba i kad ne treba.

 

Kalinic je generalno jedan veliki prikenjavac™. Ne kenja on samo sudijama vec i saigracima, klupi, a ume da se nadje i u prijateljskom razgovoru sa protivnikom tokom utakmice. Nadao sam se da ce Radonjic to samarima da istera iz njega do sada ali izgleda da on to radi u zaru borbe™ jer vidim da se niko ne cima na to njegovo prikenjavanje, sto znaci da ga niko ne shvata ozbiljno.

 

Lazicu samo treba pustiti snimak njegovih utakmica u Evroligi i pustati mu ih redovno dok ne shvati zasto mu se pustaju. Propisao je krv da stekne odredjenju reputaciju i da nauci sudije da postuju njegovu odbranu a sada planira da tu tesko stecenu reputaciju prospe flopovanjem.

Link to comment

Prosto, mnogo smo bolji. Očekujem ubedljiviju pobedu sledeće nedelje, jer mi napadački možemo bolje, a odbrana nam je konstantna.

Jaka je rodjen za ove tekme. Mačvan je paklen igrač.Odigrao je sjajno, iako ga Luka nije uopšte loše čuvao.

Edited by Smilair
Link to comment

 

 

samo da napisem da jovic nije potcenjen igrac. to sto ga potcenjuju neznalice ne znaci ama bas nista.

 

decko nema sut, ali je ostalo dobro do odlicnog. odbrana mu je vrhunska. napisao sam vec jednom - kad su on, dangubic, lazic, kalinic i cirbes istovremeno na parketu, to je pakao za protivnika. steta sto je nas prof. dr. prvo zaboravio dangubu, a posle i kalinu na klupi .

Ovo ne znam zbog cega radi. Sjebe potpuno koncepciju tima neuvodjenjem Tejica. Prvo Dangubu zaboravi, pa Kalinu spusti na 4 ne uvodeći Dangubu, i igramo bzvz sa tri beka a imamo dve razlicite trojke, obe fizicki izvanredno spremljene. Sebi oduzimamo prednosti i raznovrsnost u igri.

 

A plus sto Kalina ne moze da brani Macvana, ko sto Macvan ne moze da brani Bilana ili Planinica. MIslim da bi Tejic sa 209 i dugim rukama bio veci problem za Macvana, a izdrzao bi bar 10 minuta dok ne ispuca penale.

 

Moja dva dinara. Markus i Djenka pocetni kec i dvojka, Tejic izmena Mitrovicu, pa posle kako utakmica nalaze.

Link to comment

Ovo ne znam zbog cega radi. Sjebe potpuno koncepciju tima neuvodjenjem Tejica. Prvo Dangubu zaboravi, pa Kalinu spusti na 4 ne uvodeći Dangubu, i igramo bzvz sa tri beka a imamo dve razlicite trojke, obe fizicki izvanredno spremljene. Sebi oduzimamo prednosti i raznovrsnost u igri.

 

A plus sto Kalina ne moze da brani Macvana, ko sto Macvan ne moze da brani Bilana ili Planinica. MIslim da bi Tejic sa 209 i dugim rukama bio veci problem za Macvana, a izdrzao bi bar 10 minuta dok ne ispuca penale.

 

Moja dva dinara. Markus i Djenka pocetni kec i dvojka, Tejic izmena Mitrovicu, pa posle kako utakmica nalaze.

 

:lolol:

 

Pa mi skoro citavu sezonu igramo sa sjebanom koncepcijom. A ako nam je koncepcija da Tejic ubrzano spuca penale pa da igramo veci deo utakmice u bonusu, onda mozda i nije lose sto igramo sa sjebanom koncepcijom.

Link to comment

ima dole ispod i timska statistika koja nije ukljucena u ovaj zbir gore. partizan je imao jos 4 timska ofanzivna skoka, a zvezda jednu izgubljenu. uz to je partizan uvijek imao poslednji napad u cetvrtini, dodaj tehnicku gresku i to mu dodje to.

Samo da dodam da smo mi imali dvije situacije sa alternativnim posjedom lopte (strelicom), koliko se sjećam bar jedna (a možda su i obje) je bila kad smo mi bili u posjedu lopte, pa nam je strelica ostavila posjed, a to je značilo da sledeću četvrtinu Partizan počinje (ekstra) napadom.

Link to comment

mozda je zaboravljao dangubica zato sto je ekipa najgore minute imala sa njim na trerenu.

 

"postoji razlika između pičanja o trenerskom neznanju i besomučnog tupljenja na tu temu pre, tokom i posle svake utakmice. smara." :lolol: 

 

Kvalitet igre, pobede i to kako je ekipa izgledala na terenu s pojedinim igracima na parketu su precenjene kategorije.

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...