Jump to content
IGNORED

Ode to the Sony Walkman - Speed Walking Playlist


April

Recommended Posts

Onomad kad ispratismo rahmetli Edgar Froesea, prisetio sam se da smo osamdesetih planinarili uz Tangerine Dream. I zaboravih da pomenem najboljeg prijatelja:

 

walkman.jpg,,

 

 

te ovom prilikom ispravljam grešku.

 

Za sve koje je život odmah prešaltovao na ajpode i empetrijeve, da objasnim: walkman - a small portable stereo cassette player, radio, or cassette player and radio used with headphones. Šljakao kao leptir dok ne oslabe baterije, onda malo uspori, ali smo ga trpeli dok iz baterije dušu ne iscedimo. Pored planinarenja, vredeo u busu, na velikom odmoru i svakovrsnom gluvarenju.

 

U to ime, teleportujemo Sony vokmen u 2015. i sastavljamo plejlistu za besciljno hodanje:

 

1.  

2. 

3. 

4. 

5. 

 

Hooooudaj

Link to comment
  • 2 months later...
  • 1 month later...

uuu imali ste sony :o

 

ja sam imao neki koji je otrpilike ovako izgledao, ali nije crown i sigurno nije japanski

IMG_7748.preview.JPG

model i izgled je negde na prelazu izmedju penzoskih trandzi i pravog walkmena (sony ima tm na ime), trosio je baterije za nesto manje sat vremena, bio je veliki za dzep, pa smo ga nosili u ruci (nas trojica, ali ne odjednom), da se vidi :s_w:

godina 1981 ili 1982  

Link to comment
  • 3 months later...
  • 3 months later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...