January 25, 201610 yr Zasto u naslovu stoji "i mi"? zato sto je on, za razliku od macke, koristio anabolike da oblikuje telo :(
January 26, 201610 yr Author prijatelji, ja sam to davno obavio kako bih se u miru mogao posvetiti nauci.
January 26, 201610 yr ja sam svoju mačku kofi sterilisao posle prvog (nepovoljno završenog) okota. živela je sretna i zdrava 9 godin, do tragičnog trovanja. preporučujem. dve kuje koje sam doveo iz sela takođe su sterilisane za džabe u ovči. dobro su, napuniće u junu 10 godina. moje pitanje je da li igde postoji besplatna (ili za simboičnu cenu) sterilizacija pasa lunjara. imam ovde u selu dve slatke kujice, dvaput godišnje opterećene materinstvom.
January 26, 201610 yr ima u borci centar za mesance, mozda ne bih smeo reci da je simbolicno, ali je jako jeftino, i savrseno profi.
January 26, 201610 yr 3k dindži je sterilizacija u centru za mešance, ja pitao da vodim onu malu što smo je udomili...
January 26, 201610 yr trebalo bi na veterinarskom da sterilišu za džabe životinje koje nisu vlasničke
Create an account or sign in to comment